Eski konumu düzenleyemiyorum o nedenle yenisini açtım, yetkililer isterse silebilir. Eski konum.Eski grupta tek ben vardım ama şu an çevirmen ve düzenleyici konusunda fazla sıkıntımız yok ve ayrıca anime çevirileri yapacağımız belli olmasa da grubumuzda bu işi üstlenecek bilgili kişiler var.

İnternet hızım yavaş olması sebebiyle manga çevirileri yapıyordum. Önümüzdeki 1-2 ay içerisinde bu sorun düzelecek gibi duruyor. Düzelmesi halinde anime çeviri grubu olacağız ya da anime ve manga çevirilerini aynı anda sürdüreceğiz.


muzik.manganosekai.net: Buradan anime ve Japon müzikleri dinlenecek. Arşivde yüze yakın müzik mevcut. Sayfayı henüz açmayı düşünmüyorum, birkaç testten daha geçmesi lazım.
oku.manganosekai.net: Buradan online manga okunacak. Henüz açmayı düşünmüyorum, projelerimiz başladığı zaman.
izle.manganosekai.net: Buradan online anime izlenecek. 1-2 hafta test aşamasından geçti ve tema tam anlamıyla düzenlenmedi. Anime projelerimiz olduğu zaman sayfayı açacağım.

Direk olarak sitemize erişmek isterseniz, tıklayın.
_________________

Projeler kısmına gelirsek, projelerimizde fazla ilerleme göstermedik ve sitemizdeki manga çeviri projelerimiz konusunda büyük düzenlemeler yapılması gerekiyor.
Rütbelerimiz yönetici, moderatör vs. değil, Yöneticilere Oyaji, Moderatörlere, Hojo ve süper moderatörlere Fukutaiço adlarını verdik. Aynı zamanda üye adlarında da bu tarz adlandırmalar yaptık. Ayrıntılı konuya ulaşmak isterseniz tıklayın.

İnternet sorunum halledilirse, büyük ihtimalle anime çeviri grubu olacağız. Site projeleri olarak anime izleme ve müzik dinleme bölümleri yine eklenecek.

Site teması hakkındaki çalışmalarım hala devam ediyor, birkaç temayla birleştirme yapıyordum ancak bazı çakışmalar olduğu için kodlarında bir süre bazı düzenlemeler yapmam gerekiyor. Ya da bu tema uygun görülürse böyle de devam edilebilir.

Çeviri projelerinin paylaşım tarihi şu an belli değil.

Site için tıklayın.
İletişim ve sorular için tıklayın.
Şikayet & Öneri & İstekler için tıklayın.
Özel şikayetler için sitenin alt kısmındaki adresimizi kullanın veya Doflamingo'ya mesaj atın.
Özel şikayetler için alternatif olarak AnimeOTAKU'ya mesaj atabilirsiniz.
Trafalgar Law düzenleme işlerinden sorumludur, ancak şu an bazı işleri var.
Diğer çevirmenler ile iletişim devam ediyor, en yakın zamanda onlarda gelecek.
Çeviri grubuna katılmak isteyenler, şu an ihtiyacımız pek olmasa da başvuru yapabilirler. Encoder olmak isteyenlere eğitim verilecektir. Tüm yöneticilerimizin (Oyaji) bu konuda deneyimleri var.
Çevirmemizi istediğiniz anime & manga varsa buraya mesaj atın.
Sitemizin alt kısmındaki iletişim adresinden yapılan şikayet veya isteklere çok geç cevap gelebilir, bu nedenle Doflamingo'ya bu konuda ÖM atabilirsiniz.

Şu an siz bu konuyu okurken bile site ve çeviri çalışmalarımız devam ediyor, ö
neri, görüş ve desteklerinizi bekleriz