PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Zippy Ziggyagita
08.Kasım.2011, 02:26
http://img47.resimup.net/di/8765.jpg

Tür..: Comedy, Martinal Arts, Romance, Ecchi, Shounen
Yazar..: KİM Eun Jung
Çizer..: HWANG Seung Man
Yapım yılı..: 2004

Konu..:İmaj hiçbir şey, Susuzluk her şeydir mi? Yoksa tam tersimi…
Kusursuz bir imaja sahip olan Shinji için gerçek olmayan imajı her şeydir. Özünde sahtekâr ve pısırık olduğu düşünülünce imajının onun için her şey olması pek tabidir. Kusursuzmuş gibi duran imajına her geçen gün kaderin cilvesi veya birilerinin kahramanlıklarına çöreklenerek cila çeken shinji, okul arkadaşını dayaktan kurtardığı söylentisi ile iyice imajını sağlamlaştırdığını düşündüğü sırada aslında, arkadaşını kurtaran gerçek kişinin kendi okuluna transfer olan biri olması ile paniğe kapılır. Üstüne üstlük birde kızdır. Seung’un karşında zaten karizması sıfır olan Shinji kendini sıkışmış gibi hissetse de Seung onu ele vermez. Okuldaki sarsılmaz imajının yanında dışarıdaki hayatı çok farklıdır. Üstüne üstlük babasının pis işlerine de alet olmakta hatta bu yüzden kadın kılığına bile girmektedir. Ancak bir gün bu başına öyle bir dert açar ki, olaylar onun kontrolünden çıkıp içinden çıkamayacağı bir şekil almaya başlar.


Not..: Mahwa Soldan sağa okunuyor.Ecchi diye bazı yerlerde belirtilmemiş ancak ecchiye kaçan tarzı var.. Bazı yerlerde de Mature (Yetişkinler için) diye sınıflandırılmış ancak bence böyle bir sınırlama gereksiz. Çizimleri temiz…eğlenceli ve komiktir
:alıntıdır: Law

Hilda
19.Kasım.2011, 03:22
Eğlenceli bir seridir özellikle iç seslerin çizimine kopuyorum :D
Başlarda ağır gidiyordu gerçi ama son sayılar da iyice sardı :D
Tavsiye ederim...

Law
29.Kasım.2011, 15:58
Çok güzel bi seridir şuan güncelim ve yeni sayıları beklemek gerçekten can sıkıcı :( Shinji kadar adi,şerefisiz bir seri karakteri görmemişsinizdir bununda garantisini veririm :)