PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İtazura Na Kissanime kızı
18.Ocak.2012, 15:57
http://img687.imageshack.us/img687/1350/animefactitazuranakiss1.jpg (http://img687.imageshack.us/img687/1350/animefactitazuranakiss1.jpg)


Romantik komedi olan bu animenin koreliler dizisini de yapmışlar.Kesinlikle izlemelisiniz her ikisi de mükemmel.Dizisinin adı Playful kiss anlamı 'Hain Öpücük'.

Sakar bir kız olan Kotoko lise hayatının ilk günlerinde İrie'ye aşık olur.İrie Naoki okulun en çalışkanı olmakla birlikte herkesin hayran olduğu yakışıklı bir gençtir.Ancak huysuz,kendini beğenmiş,kimseye bakmayan cinsten bir çocuktur.Kotoko ona aşk mektubu yazar ve reddedilir ve hatta tüm okul önünde rezil edilir.Kotoko en tembel sınıfta ve okadar çekici olmayan bir kızdır.Kotoko'nun babasıyla yaşadığı evi 2.0 büyüklüğünde bir depremle yıkılır. Kotoko geçici bir süre için babasıyla birlikte babasının bir arkadaşına kalmaya giderler ve bu arkadaşı İrie'nin ailesi çıkar.Devamını izleyin ve görün.!!!!

smlyhee
18.Ocak.2012, 17:41
kyaaa!!! kotoko-chaaannn :o_o: kotoko kadar şirin bir şapşal kıza rastlamadım. genelde şapşal anime kızlarını sinir bozucu bulmuşumdur. ama bu kotoko yaa :D:D şapşal mapşal ama insan psikolojisine de iyi oynar kerata :D

itazura na kiss gerçekten sevimli bir anime. hiç öyle sinir bozucu olaylar yok :D 1 tane vardı ama o da gerekliydi, irie-kun aklını başına toplamalı artık!! :redcard:
irie'nin kardeşi de manyak :D tam kulaklarını çekmeklik bir çocuk :=X: hele hele kotokonun arkadaşları, tam kopmaklık :2w24opk:

bu animede benim sevdiğim esas şey kotoko'nun irie gibi birisini nasıl değiştirdiği. bu animede irienin resmen değişimini gözlüyoruz, aşama aşama :D:D yani kotoko forevaaa :moli_7ree_064:

anime kızı
18.Ocak.2012, 18:13
evet süper dediklerinin hepsine katılıyorum kotoko sabırla sonuna kadar sevdi İrie adamı deli etti hiç yüz vermedi ama sonunda oldu dizisini de izlemelisin kim hyun joong oynuyo çok yakışıklı :D

smlyhee
18.Ocak.2012, 18:23
evet playful kiss'i çok tavsiye ediyorlar. onun tayvan versiyonu da var: it started with a kiss. o da güzelmiş. başlarını izlemiştim ama kızı orada çok salak yaptıklarından bırakmıştım ama ilerledikçe karakteri oturuyormuş kızın. başları sadece öyleymiş :D ama onun sonu daha değişik bitiyormuş. yine de onu da tavsiye etmişlerdi bana :)

Kaancem
18.Ocak.2012, 20:07
ben izledim,izlediğim ilk kore dizisiydi.ve tavsiye ederim:D

Nami
03.Nisan.2012, 18:20
Neden bilmem ama pek sevemedim bu animeyi. Çok fazla klasik gelmişti konusu. Kız aptal ama sıcak kanlı, erkek soğuk ama zeki. Bir tesadüf eseri aynı evde yaşama, aynı okul, aynı meslek....

Fazla klasik, o yüzden sıkıcı. Nasıl izlemişim bu seriyi vaktinde anlamadım :/ Sonu değişik olur dedik o da olmadı...

Zevk meselesi ama tabi...