PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gungravesmlyhee
18.Ocak.2012, 17:28
http://i.imgur.com/aOrVm.jpg

Tür: Aksiyon, Gerilim, Bilim kurgu
Bölüm Sayısı: 26

Brandon Heat ve Harry MacDowell, küçük bir çetenin üyeleri olan iki sokak serserisidir. Yanlış adamla karşılaşınca çetelerinden geriye sadece iki kişi kalır, kendileri. Güç arayışı içine düşen Harry, Millenion adlı oldukça güçlü bir suç örgütüne katılır. Sadece arkadaşı Harry'yi ve tek aşkı Maria'yı korumak isteyen Brandon da bu örgütün içine girer. Ancak bu örgüte giriş vardır, çıkış yoktur.
Brandon ya arkadaşını ya da örgütü seçmek zorunda kalıdığında, ölümü kendi arkadaşının elinden olur.
Brandon "Beyond the Grave" adıyla dirildiğinde, kendini öldürten şimdinin yozlaşmış suç örgütünü ortadan kaldırmak için işe koyulur. Ama ya yolu Millenion'un yeni lideri Harry "Bloody" MacDowell ile yeniden çakışırsa ne olacaktır?


-Alıntıdır-

beğendiğim bir anime. işleyişi beklediğimden yavaş gelmişti, daha aksiyonlu bir şey bekliyordum ama yine de severek izlediğim ve izlediğime pişman olmadığım bir animedir Gungrave. genelde geçmişlerini anlatıyor, ama tabii olayı kavramamız için gerekli bir durum :D
benim psikolojimi bayağı etkilemiştir. bitirdiğim gün çok ağlamıştım, sonunda sustuğumdaysa ruh gibi gezmişimdir. bazı sahneleri hatırlayıp hatırlayıp dudaklarım bile titremiştir :D ama ben fazla sulugözüm, ondandır. neyse tavsiyemdir :)

bu arada Türkiye'de yayınlanmış :77[1]: ​mtv mi yayınladı acaba?...

KeşanlıAli
18.Ocak.2012, 23:19
Güzelmiş spawn tarzı cehenneme gidip geri dönme mevzuları hoşuma gidiyor