PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ouran High School Host Clubsmlyhee
20.Ocak.2012, 17:03
http://i.imgur.com/EWK5h.jpg

"Ouran Koleji; bir, prestijli aileler, iki, servet olarak tanımlanmıştır. Ve zengin insanların çok boş zamanları vardır. Bu nedenle Ouran Konuk Kulübü, bol zamanı olan yakışıklı erkeklerin, yine bol zamanı olan güzel bayanlara hizmet etmesi ve onlardan kâr elde etmesi amacıyla kurulmuştur. Ayrıca bu, bu süper zengin okul için zarif ve eşsiz bir oyundur." diye tanımlamıştır Konuk Kulübü'nü Kral Tamaki'miz.


---

Tür: Komedi, Okul
Bölüm Sayısı: 26
Yayın Tarihi: 05.04.2006 ~ 27.09.2006

Haruhi Fujioka, küçük yaşta annesi kaybetmiş babası ile tek başına kalakalmıştır. Oldukça zeki olduğundan,fazlasıyla zengin ailelerin çocuklarının eğitim aldığı 1. sınıf bir özel okul olan Ooran Akademisinden burs kazanır.

Sessiz sedasız ders çalışacağı bir yer ararken, yanlışlıkla Host Klübünün kullandığı müzik odasına girer. Çıkmaya çalışır ama Host Kulübünün başkanı onu alıkoyar. Bu kargaşa esnasında, değeri 8 milyon yen olan bir vazoyu, Haruhi yanlışlıkla kırar. Host kulübü üyeleri Haruhi'nin bu vazonun parasını ödeyemeyeceğini bildiklerinden, onu mezun olana kadar Host Kulübünün köpeği yapmaya karar verirler.

Ama sonraki gün Haruhi'nin aslında güzel bir yüzü olduğunu anlayan kulüp üyeleri, onu da Host kulübüne üye yapmak isterler. Haruhi, buna önce karşı gelir. Kulüp başkanının, eğer Host Kulübünde görev yaparsa 8 milyon yenlik borcunun silineceğinin, söylemesi üzerine Haruhi bu teklifi kabul eder.

-Alıntı AGT-


defalarca sıkılmadan izleyeceğim animelerdendir. her bölümde yerlere yatırır insanı. en sevdiğim karakterden bahsedemeyeceğim çünkü hepsini ayrı ayrı çok seviyorsunuz :D sonundan dolayı mangayı okumak zorunda bıraktırıyor insanı -_- neyse kesinlikle tavsiye edilir :)

anime kızı
20.Ocak.2012, 18:09
adını çok duydum konusunu da çok okudum izlemek nasip olmadı türü sadece komedi mi?romantizm de var gibi geldi bana

vivi
20.Ocak.2012, 18:24
vaaayy ouran :1178088012565:
tekrar tekrar izlenir ki bu *__* Konuk kulübündekilerin hepsini ayrı ayrı sevmeme rağmen favorim Tamaki benim bitane o :087_[1]:
anime kızı~~ romantizme pek rastlamadım ben animede bir iki bölüm var aklımda şuan romantzmin olduğu. Ama kesinlikle izlemeni öneririm, pişman olmazsın :goodmood:

anime kızı
20.Ocak.2012, 18:34
hmmmm damam izleyeceğim canm animelerim ya çok tatlılar :D:D:D:D

-kyouko-
20.Ocak.2012, 21:42
Evet işte bu! Forumda konusu yok diye üzüldüğüm ve konu açmayı planladığım animelerden biri.Öncelikle Smlyhee paylaşım için teşekkürler.
Anime tek kelimeyle harika.Tamamıyla komedi üzerine tasarlanmış ve komedinin hakkını veriyor.Karakterler ise her biri ayrı bir başyapıt ve hepsinin yeri ayrıdır bende :D (Ama Honey senpai ve Takashi'yi daha çok seviyorum ben :love: )
Bende pek romantizm sahnesine rastlamadım anime kızı ama izlemelisin mutlaka.
Bu arada Vivi bu animenin dizisi de var onu izledin mi?

vivi
20.Ocak.2012, 21:47
dizisinin varlığından bile haberim yok O_O
izlemek isterim ama :shy:

-kyouko-
20.Ocak.2012, 21:59
Neyse öğrenmiş oldun izlersin artık :D Bende yeni öğrendim sayılır ama karakterlerin animedeki hallerine o kadar çok alışmışım ki dizideki hallerine alışmam zaman alacak:iamdead:

smlyhee
20.Ocak.2012, 22:13
ben o yüzden diziden uzak kalmaya karar verdim :D bir tamaki tamaki gibi laubali olmalıdır. onun gibi konuşmalıdır. bunun aksiyle karşılaşmaktan korkuyorum :(

-kyouko-
20.Ocak.2012, 22:16
Evet evet kesinlikle katılıyorum sana. Ama animedeki gibi olmayacaklarını bilmeme rağmen yine de izlemeyi düşünüyorum:2w24opk: