PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Shoujo Cossette:Sefilleranime kızı
20.Ocak.2012, 19:48
Tür:drama,tarihi

Arkadaşlar bu anime Viktor Hugo'nun sefiller romanının uyarlanılmışıdır.Mükemmeldi Yumurca TV de yayınlanmıştı görmüşsünüzdür.Türkçe dublajını çok aradım ama bulamadım nette.çocuklara böyle bir eserin anime tarzında öğretilmesi çok hoşuma gitmişti.
52 bölümden oluşmakta.

Genç bir kız olan Cosette ve annesi Fantine, şehir şehir gezerek iş ve yaşayacak yer aramaktadır. Ancak bekar bir kadına, özellikle de anne olmuşsa, kimse iş vermek istemiyordur. Ancak Fantine iş bulup rahat yaşamaları için büyük şehre gitmeye karar verince, Cosette ile ilgilenmesi için onu bir aileye emanet eder. Ancak, Cosette'nin bakımını üstlenen ailenin Cosette için farklı planları vardır.

vivi
20.Ocak.2012, 20:20
Teşekkürler tanıtım için. Tv de yayınlanmış mıydı bu? izledim gibi geliyor bana ama çok net hatırlayamıyorum.

-kyouko-
20.Ocak.2012, 20:50
Evet evet Yumurcak TV'de misafirlerin çocuklarıyla oturup izlemişliğim var :D
Kesinlikle sana katılıyorum böyle bir eserin çocuklara öğretilmesi ve bunun anime tarzıyla gerçekleşmesi harika.Bence farklı eserler de bu şekilde çocuklara öğretilmeli.

KeşanlıAli
21.Ocak.2012, 12:02
Bende hatırlıyorum tvde yayınlandı bu anime güzeldi

Vocarehber
04.Temmuz.2015, 21:43
Evet,evet!! Ben de çok seviyordum onu, çok güzeldi.... ne var ki internette hiç bir yerde türkçe dublajını bulamadım :( Ama japonca tüm bölümleri bulunabilir rahatlıkla

=_kirai_=
20.Eylül.2015, 14:23
bundan 5 sene öncesinde yaklaşık yumurcakta izliyordum ya anime oldunu bilmeden takip etmek güzelmişde türkçe bölümler hala yok ardım daha demin bende türkçe alt yazısı da yok ya :( üzücü oldu konuyu görünce sevindim bi anda araştıırnca üzüldüm