PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Büyük Şok!Burakesan
20.Ocak.2012, 21:08
Dev siteye büyük şok!
İnternet kullanıcılarının ve özellikle download tutkunlarının vazgeçilmez sitesi şok bir kararla kapatıldı!

http://www.chip.com.tr/images/content/20101227163252.jpg

Site her ne kadar Hong Kong'dan yayın yapsa da, bir kolu Asburn'de bulunuyordu. Ve bu kapatma olayı da işte bu bölgede gerçekleşti.

MegaUpload'un kurucusu Kim Dotcom (gerçek adıyla Kim Schmitz) Perşembe günü, 3 arkadaşıyla birlikte Yeni Zelanda'da tutuklandı. Tutuklamanın, ABD'li yetkililerin isteği sonrasında gerçekleştiği söyleniyor.

Sitede, kapanmadan hemen önce yayınlanan mesajda içeriklerin yasallaştırılması konusunda büyük adımlar atıldığı, diyaloğa açık oldukları ve bir yere gitmeyecekleri söyleniyordu. Ancak bu mesajın hemen ardından site şok bir kararla kapatıldı.

www.chip.com.tr'den alıntıdır ....

Arkadaşlar bu haberle beraber başta ben olmak üzere bütün online anime bölümü yıkıldı.Çünkü Uploadlarımın hepsi megavideo üzerineydi.Artık video upload için site önerilerinizi bekliyorum :iamdead:

Sentius
20.Ocak.2012, 21:13
Megauplaod bence en iyi upload sitesiydi. Emeklerinin boşa gitmesine üzüldüm burak. :S Divxstage ve movshare var onlara bi göz gezdir derim.

KeşanlıAli
21.Ocak.2012, 12:05
speedyshare de güzel sitedir hem hızlı hem pratik.

Burakesan
21.Ocak.2012, 13:09
divxshareye rosarioyu uploadlamya basladim ... Kesanliali senin dediginede bakcam pc ye gectigimde ... tavsiyeler icin tesekkurler :)

Burakesan
23.Ocak.2012, 13:26
Uzucu bir hazber daha .. Filesonicte bu isten nasibini alacagini anlyinca sistemlerini devre disi birakti ... Su anda sadece kisiye ozel dropbox adli sistemini calistiriyor ... Uploaded de bircok ulkeden gelen girisleri engellemis ...Bu islerin sonu iyi gozukmuyor arkadaslar ...