PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türkiye'de ilk ve tek toplu NNK Hamachi Ağı!Deidara
26.Ocak.2012, 17:45
Merhaba, her bu sayfaya uğrayışımda sırf reklam için uğruyormuşum gibi geliyor ama özür dilerim :D Neyse direk konuya geçeyim. (Reklam yasaksa en alttaki reklamı kaldırın lütfen)

Başlıkta yazan NNK'nin ne olduğunu çoğu insan bilmiyordur eminim ki, zira resmi facebook sayfasında bile 1.000 üyesi var bu NNK'nin. NNK, Naruto Naiteki Kensei'nin kısaltılmışıdır. Bu oyunun diğer Naruto oyunlarından farkı, Online ve 3D olmasıdır. Türkiye'de hiç bu oyun için hamachi ağı açılmadı değil, ama küçük çaplı ve ayakta kalmayan ağlardı. Türkiye'deki en güncel ve üyesi bol Naruto sayfalarından birinde admin olduğum için, kurulacak hamachi ağlarının ayakta kalmasını hatta dahada büyümesini sağlayabilecek imkana sahiptim ve şuan bu imkanımı kullanıyorum. Daha 4-5 gün önce açtığım Hamachi ağlarına 60 kişiden fazla insan katıldı. bugün 11. ve 12. hamachi ağlarını açmak zorunda kaldık hatta. Bir de üyeleri oynamaya iten diğer etken ise benim 3 günlük oyun hakkında araştırma yapmam olmuştur sanırım :) (Nasıl yüklenileceği, hatalar, server açılımı) Ki cidden oyun kolay kolay yüklenmeyen bir oyun :D Tamam biraz uzattım sanırım olayı :D

Biz NNK hamachi ağları açtık :) Oyunu daha önce yüklemeyenler bence altta verdiğim linki indirmeli çünkü orada açık bir şekilde nasıl yüklenileceği yazıyor. Hatalar ve çözümleri adlı bölüm pek çok bilgi içermese de yardımcı olabilir. Oyun çok tanınmadığı ve Türkiyede olmadığı için ancak başkalarında çıkan hatalar değilde, kendimde çıkan hataların çözümlerini koyabildim sadece. Gene olayı uzatıyorum ya :D

NNK de 4 adet karakter var; Kakashi, Naruto, Sasuke ve Sakura yani kısaca Takım 7. Oyunda her karakterin kendine özel 3 jutsusu ve 2 adet te genel jutsusu var (Henge ve yapmayı bir türlü başaramadığım kawarimi)

<span style="font-family: arial;">
http://www.youtube.com/watch?v=NyAUve91fVs

Sakura - Çevresindekilere can basan bir jutsu, Chakrayla yumruğu güçlendirmek için bir jutsu, Bunshin No jutsu (Kage bunshin değil yani ilizyon)

Sasuke - Katon Goukakyou No Jutsu (Büyük Ateş topu atar), Katon Housenka No jutsu (3 adet küçük ateş topu atar), Raikiri (Bildiğimiz Chidori işte :D)

Naruto - Kage Bunshin No Jutsu (3 adet gölge klonu çıkarır ve klonlar vurabilir), Oiroke No jutsu (online oynamadığım için tam bilmiyorum ama ilizyon jutsusu), Rasengan (bir klon çağırır ve rasengan yapar)

Kakashi - Raikiri (Sasuke ile aynı, Chidori), Kage Bunshin No Jutsu (1 adet gölge klonu çıkarır, ve bu da vurabilir), Kuchiyose No Jutsu (Pakkunu çağırır, bunu da online oynamadığım için tam bilmiyorum ama düşmanı yakalayıp etkisiz hale bırakıyor.)

Mühürleri kullanmak için Shift + Jutsu kombinasyonları (sırayla WS - ADS gibi tuşlara basarak)

Suyun üstünde yürüyebiliyorsunuz :DLink Aşağıda, kendi uploadımdır, içinde bütün kurulum işlemleri yazıyor. Half Life cd key sorarsa hepsine a yazın :)

Ha bir de hamachi ağlar var, yüklediğim dosyada da yazıyor ama onlar ilk kurulan dolu ağlar. Aşağıda şuan boş olanlar yazıyor :) 2 tür Hamachi ağı açıyoruz, biri genel (NG NNK 8, NG NNK 2 gibi) diğeri ise bölgesel (NG NNK Marmara 2, NG NNK Akdeniz gibi). Böyle bir şey yapmamızın sebebi, lag denen veri alış veriş hızının normal değerlerde kalıp oyunun kalitesini bozmaması. Genel ağlardan 2 tanesine girebilme izniniz, bölgesel ağlardan ise sadece 1 tanesine girme izniniz var. Daha fazlasına girerseniz atılırsınız.

Boş olan ağlar;


Genel ağlar;
NG NNK 11
NG NNK 12

Bölgesel Ağlar;
NG NNK Marmara 3
NG NNK Ege 2
NG NNK Anadolu
NG NNK Karadeniz
NG NNK Akdeniz

Hepsinin şifresi 123

http://www.wupload.com/file/2651208617/Online_Naruto_Naiteki_Kensei.rar

Naruto Naiteki Kensei Grubumuz; http://www.facebook.com/groups/351069051577788/?ref=nf

Gelişmeleri vb takip etmek için www.facebook.com/NaRuToCu.GeNcLiK (http://www.facebook.com/NaRuToCu.GeNcLiK) sayfasına uğrayın :)

-NG'den Deidara Admin

HolyGhost
26.Ocak.2012, 18:10
Dostum baya ilgimi çekti.Hem facete beğendim hem de linkten indirdim.İznin olursa konunu animeindir.com'da açmak istiyorum.

darkwolf
26.Ocak.2012, 19:38
güzel bir işe el atmışsın başarılar dilerim

Deidara
26.Ocak.2012, 19:51
Kurucuya sordum, eğer NG (Narutocu Gençlik)'in linkini verirse neden olmasın dedi :)

HolyGhost
26.Ocak.2012, 21:20
Kurucuya sordum, eğer NG (Narutocu Gençlik)'in linkini verirse neden olmasın dedi :)

Merak etmeyin yazıyı aynen ekledim ;)

Deidara
26.Ocak.2012, 23:59
Tamam, teşekkür ederim :)