PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Wolf Guy - Ookami no Monshou / Wolfen crestMatthew
28.Ocak.2012, 01:00
Tür..: Action, Adult, Drama, Mature, Mystery, Psychological, Seinen, Supernatural

Temel olarak 2 cilt olan “Ookami no Monshou” ve “Ookami no Enka” isimli novellerden olan 1970 yılı yapılmış 2 ciltlik Wolf Guy (SAKAGUCHI Hisashi) ‘ nin mangasından adapte edilmiştir.

Ms. Aoshika genç ve yalnız bir öğretmendir. Bir gece serserilerin bir adamamı öldüresiye dövdüklerine şahit olmuştur. Kendine geldiğinde adamın öldüğüne emindir. Ertesi gün okulda ise, gece öldüğüne emin olduğu Akira’ yı karşısında gördüğünde hayatının şokunu yaşamıştır. Üstelik öğretmen olduğu okula transfer olan bir öğrencidir. Aklının kendisine oyun oynadığını düşünse de ne gördüğünden emindir. Dik ve asi bir mizaha sahip olan Akira, dün sanki hiç bir darbe almamış gibi sapa sağlam karşısında durmaktadır. Gördükleri ile aklının ona oyun oynadığı fikri arasında kalsa da artık endişelendiği daha ciddi bir sorun vardır. Sınıfında ki belalı grup ile bu çocuk arasındaki gerginlik..
Üstüne üstük okulun hatta bulundukları şehrin en son dikkatinin çekilmesi isteneceği ismi olan Dou Haguro’ nun bile dikkatini çekmiş olması daha büyük belalarında kapıda olduğunun habercisidir. Hayvansı yanını insansı yanına tercih eden Akira her ne kadar sakin ve sorunsuz ve beladan uzak bir hayat istese de gene bu dileğine kavuşamayacak gibi görünmektedir..

http://1.p.s.mfcdn.net/store/manga/5344/01-001.0/compressed/rwolf_guy_v01_000.jpg

darkwolf
28.Ocak.2012, 10:09
güzel bir manga

KeşanlıAli
28.Ocak.2012, 18:25
güzele benziyor en azından konusu farklı.

Taiga
06.Nisan.2012, 22:08
Önceden severek okuyordum ama 30larda bıraktım aslında başları güzeldide bi amaç göremedim karakterlerde.