PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bitter Virginagita
08.Kasım.2011, 04:08
http://img33.resimup.net/di/4S4A.jpg

Tür: Drama, Okul, Romantizm, Psikolojik
Cilt Sayısı: 4
Yazar/Çizer: Mayumi OHASHI

Japonya’da, ufak bir kasabada yaşayan Suwa Daisuke, kırsal yaşamdan sıkılmış gününü kızları ayartarak geçirmektedir. Suwa, birgün okulda, arkadaşlarıyla konuşurken tek bir kızı pas geçeceğini söyler; erkeklerden aşırı derecede korkan, Suwa’nın ona en ufak dokunmasında bile çığlıklar atan; Aikawa Hinako… Bir gün yine kızlarla takılırken hayaletli olduğu söylenen bir kilisenin önüne gelirler. Kızlar korkup kaçsa da Suwa içeri girer. Tek başına kilisede uzanan Suwa, dışarıdan sesler geldiğini duyunca oradaki bir kabine saklanır. Gelen hayatta tek pas geçeceği kız olan Aikawa Hinako’dur. Aikawa, kabindeki Suwa’yı rahip sanarak içinde sakladığı korkunç gerçeği ona anlatmaya başlar.

Aikawa, ortaokuldayken üveybabası tarafından tecavüze uğramış ve hamile kalmıştır. Ancak annesi, Aikawa’ya inanmamış ve kızına yardım etmemiştir. Kürtaj olan Aikawa’ya üveybabasının tacizleri devam etmiş ve Aikawa ikinci kez hamile kalmıştır. Ancak ikinci kez kürtaj olursa bir daha çocuğu olamayacağını öğrenen Aikawa kürtajı reddetmiş ve tam 1 yıl önce bir erkek çocuğunu dünyaya getirmiştir.

Aikawa, rahip sandığı Suwa’ya hiç görmediği çocuğunun yaş gününü kutlamasının doğru olup olmadığı sorar. Duydukları karşısında şoka giren, ne diyeceğini bilemeyen Suwa’nın ağzından sadece "tanrı yanında" cümlesi çıkar ve Aikawa kiliseyi terkeder. Duyduklarına inanamayan Suwa’nın Aikawa’ya olan bakışı değişmiştir. Ancak bu sır Suwa’nın tüm hayatını değiştirecek olaylar zincirinin sadece başlangıcıdır.
:alıntıdır:

ice queen
07.Ocak.2012, 17:35
Vivi (nerdesin =) ) tavsiyesi sonucu okudum. Orta hallice bir manga bana göre. Bazı yerlerde yorumlara göz gezdirdim ağlayanlar kendini paralayanlar olmuş anormallik bende mi bilmiyorum ama hiç dokunamadı bana hikaye. :yawn:

smlyhee
07.Ocak.2012, 18:36
okuduğum ilk mangalardan olduğu için gayet severim kendisini :) her şeye zırlayan ben duygusal olarak ben de kendimi paralamadım, yıpratmadım. yani ice, sen normallerdensin merak etme :=D:
akıcı bir mangaydı. neden bilmiyorum ama kızın tipi gıcık geliyordu bana O.o

anime kızı
10.Eylül.2012, 13:25
Biraz sapıtık bir manga ama baştan beri kıza ben de ısınamadım.Hep gıcık oldum.O yüzden zor sabrettim sonuna kadar.

Doqac00
10.Eylül.2012, 14:19
Score: 8.091 (scored by 11289 users)
Ranked: #7092
Popularity: #49
Members: 17,245
Favorites: 770

İstatislikleri yukarıdaki gibi fakat bir türlü bağrıma basamadığım bir manga.Pek haz etmem kendisinden özellikle ana karakterden :)