PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bleach Sinemaya Uyarlanıyor.Crafty
09.Mart.2012, 21:44
Warner Bros.’un “Bleach”i canlı çekim filme dönüştürmekle ilgilendiğini duyduğumuzda sene 2010’du. 2012 yılındayız ve yapım şirketi filmin haklarını resmi olarak satın aldı. Filmin yapımcısı Peter Segal, senaristi ise “Wrath of Titans”ın senaryosunu yazmış olan Dan Mazeau olacak.
“Get Smart” ve “The Longest Yard”ın yönetmenliğini yapmış olan Segal, Bleach’in filmin yönetmen adayları da arasında.


Oldukça popüler bir anime olan “Bleach” hayaletleri görebilen bir genç olan Ichigo’nun hikayesini anlatıyor. “Ailesi bir Hollow (Kötü Ruh) tarafından saldırıya uğrayınca, Ichigo kazara Kötü Ruhları avlama gücünü devralır. Daha sonra hayatını masumları korumaya ve işkence çeken ruhların huzur bulmasına yardımcı olmaya adar.”

Anime dizisinin Hollywood versiyonunda sadece Segal ve Mazeau çalışmıyor. “Get Smart”ta da izlediğimiz “Heroes” yıldızı Masi Oka bu diziyi Segal’in önüne getiren ilk kişidir ve filmin yapımcıları arasında da yer alacağa benziyor. Bence oyuncu kadrosu içinde de yer alacak Masi Oka...

“Bleach” Warner Bros.’un canlı çekim bir filme uyarlamayı düşündüğü, geniş bir hayran kitlesine sahip olan ikinci büyük Japon anime markasıdır.

Divxplanetten alıntıdır...

Black Wings
09.Mart.2012, 22:38
güzel ya bak one pice,naruto film olmadı bleach oldu ben herzamanda bleach ı naruto ve one piceden daha çok severdim filmini yaparlar derdim ve oluyorda hadi hayırlısı

ghostshoot
09.Mart.2012, 23:33
Eğer güzel olmayacaksa hiç olmasın bence. Özellikle Dragon Ball, Pokemon facialarından sonra.

souleater
11.Mart.2012, 21:22
Bence degüzel olmayacaksa hiç olmasın daha iyi.

dark.lord
11.Mart.2012, 23:24
Dragon ball ve avatar tam bi hayal kırıklığıydı acıkcası beni serilerden soğuttu umarım bleach ı batırmazlar...

ghostshoot
11.Mart.2012, 23:36
Dragon ball ve avatar tam bi hayal kırıklığıydı acıkcası beni serilerden soğuttu umarım bleach ı batırmazlar...

Avatar neydi öyle ya... Ne kadar eğlenceli çizgi-diziydi. Film resmen karamsar, sıkıcı korku filmi tadındaydı. Hele Zuko'yu resmen hintli bi herif oynuyodu.:sob: