PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Akuma de sorouNami
03.Nisan.2012, 20:02
İsim: The Devil Does Exist - Akumo de sourou - Devil Beside You - Şeytan Yanıbaşında
Uzunluk: 11 cilt / 42 bölüm
Mangaka: Takanashi Mitsuba
Türü: Shoujo, Romantizm, Dram, Komedi, Okul
TANITIM:


Normal bir lise öğrencisi olan Saitou Kayano, sonunda bütün cesareti ile yazdığı aşk mektubunu hoşlandığı kişiye vermeye karar verir. Ancak utangaçlığı ve endişesi sebebiyle, mektup basketbol takımının kaptanı olan Kamijou Yuichi yerine okulun ekstra belalı öğrencisi ve de müdürün oğlu olan Edogawa Takeru'nun eline geçer. Ve Takeru'nun mektubu geri vermek yerine tehdit ederek onu kölesi yapmaya çalışması ile Kayano'nun hayatı cehenneme döner.

Alıntıdır.


Çizimleri iğrenç manganın, biraz kaba tabirle ahmak ifadesi var karakterlerin yüzlerinde göz çizimi güzel değil ondan olabilir =P Ama chapterlar ilerledikçe azcık düzeliyor çizimleri. Genede konusu değişikti okuyunca sarıyordu insanı. Çizimlerden çok hikayeye odaklanmayı severim diyorsanız okuyabilirsiniz ^^ Bu kadar kötü çizime rağmen MALda puanı 8.14tür.

smlyhee
03.Nisan.2012, 20:21
Evet çizimleri gittikçe ilerliyor ve okuduğum ilk ingilizce manga olma özelliğini taşıyor :D Kayano'nun düşüncelerine vs her şeyi hep içine atmasına gerçekten sinir olmuştum u.u Ama Takeru'yu severim *-* İyi mangadır :)

souleater
03.Nisan.2012, 20:35
Paylaşım için teşekkürler. (İlk bakışta incelemeden baktım. Yazıyı "aklım da soru" diye okumuşum :D.)

night
18.Mayıs.2012, 16:33
Çizim itibariyle kesinlikle berbat ama konu itibariyle gerçekten güzel bir manga. Ancak Takeru'ya çok karizmatik bir hava verilmeye çalışılmasına rağmen çizim olarak en beğenmediğim erkek karakterlerdendir. Buna rağmen okumanızı tavsiye ederim.