PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İlk Çalışmam ^^misaki
23.Mayıs.2012, 10:21
Eheheh yaptığım ilk çalışmayı takdiim etmek istiyorumm. :swt:
İlk olduğu için sadece 1 tane yapabildim. yani bu animelerle ve anime karakterleriyle ilgili ilk çalışmam yoksa zaten ben grafik için doğmuşum dostuum :1178088042192:

Neyse ilk çalışmamdan görüşlerinizi söylerseniz kötü yanlarını hemen düzeltmiş olurum.

[hemen imzam olarak kullandım :suspicious[1]: ]

Burakesan
23.Mayıs.2012, 16:19
Öncelikle PS'den pek anlamadığımı söyleyeyim :p O yüzden çok spesifik yorumlar yapamıyacağım :E___5085ZHJBPWFG:
Ama bir izleyici olarak şunu söyleyebilirim.Resim içine resim giydirme (ben öyle diyorum XD PS de ne diyorlar bilmiyorum :D) olayını ortadaki karakter üzerinde başarılı bir şekilde uygulamışsın.Ancak ortadaki karakterle yandaki karakterlerin ışık uyumu arasında sıkıntı var kanımca.Biraz daha eşit bir şekilde aydınlanmalılar.

Arka plan kullanmayı tercih etmemişsin ancak kullansan güzel olur.Ve bana çok yardımcı olan bir plugin var Nik software diye.Onu indir.Gerçekten başarılı filterleri var.En kötü çalışmaları dahi (sakın senin çalışmana kötü diyorum zannetme kırılırım valla ) çok güzel şeylere çevirebiliyor.

PS'de gelişmek zaman istiyor,kendi çabanızı gerektiriyor.Tabi birkaç tüyoyu öğrenmek gerekiyor.Ancak gerisi sizin merağınıza kalmış.Ne kadar merak o kadar PS :016_:

Not: Hazır konu açılmışken bende bir çalışmamla kaynak yapayım :D

http://img53.resimup.net/di/UD7D.jpg

Nik software saolsun :=)

SelinYuuki
23.Mayıs.2012, 16:36
:D ikinizin de eline sağlık ve bende eleştirimi yapıyım, öncelikle another sanıyorum bu anımeyi, doğrumu bilmem.. solda göz bandını açan kızı öyle yapmamalıydın bence çünkü diğer gözü azıcık görünüyo bence o bölümü de göstermeliydin kızı öyle istemiyorsan tam yarım koymalıydın yani yarısına kadar kapamalıdın bence o bölümü daha iyi görünürdü ve renginide acarsan daha iyi gözükecektir gerisi muhteşem olmuş... ^-^

anime kızı
23.Mayıs.2012, 19:04
bence çok güzel olmuş harikasın!

Nosferatu Alucard
23.Mayıs.2012, 21:22
İlk olmasına rağmen çok güzel. o.o Hatta fazla güzel kıskandım alksdjlkas İnsan ps özürlü olmayı görsün -_- Kesinlikle devam et!

smlyhee
24.Mayıs.2012, 00:27
Öhöm... Başlıyorum u.u Ben şahsen bir imzada birçok resmin kullanılması taraftarı değilim. Boş görünmesini istemiyorsan texture dediğimiz arka planlardan kullanmalısın (arka plan diyorum ama imzadaki karakterin resimden fazla ayrı kalmaması için render'in [bilmeyenler için kesilmiş karakter resminin] üstüne de kullanılabiliyor texturelar) Grup imzası yapmadığın sürece karakterin 3-4 resmiyle doldurma imzayı. İnternetten render'a uygun güzel bir texture indirip, birkaç efekt ekleyip yaptığın şeye (mesela sharpen vs) ve yanına da karakterin ya da animenin ismini uygun bir fontla yazarsan al sana fıstık gibi göze boş gelmeyen imza :D Ama ilk yapışın için güzel olmuş *-* Ellerine sağlık. Daha başka çalışmalarını da görmek isteriz :pompom[1]:

Bu arada Burak, Nik software şeysi çok ilgimi çekti *-* Tam olarak ne oluyor o :D Plugin falan bilmem ben :monk:

SelinYuuki
02.Haziran.2012, 00:26
Aynn :D