PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : KonProDigy
20.Temmuz.2012, 17:01
http://onlyhdwallpapers.com/thumbnail/bleach_kon_find_your_lack_of_sized_images_manga_an ime_desktop_1024x768_wallpaper-93822.jpeg
Kon
Bir Mod-Soul(Modifiye Ruh)tur.Yıllar önce kılpayı yok edilmekden kurtulmuş ve urahara sayesinde ichigo'yla buluşmuştur. ve İchigo'nun bedenine girmiştir.Kendisi Bir sapık olduğu için ichigo'nun sınıfdaki havasını mafeder ichigo kon'un sapıklığı dışında iyi biri oluduğunu anlayınca onu peluş bir hayvanın içine koyar.
kendisi bleach'ın maskot hayvanı'dır Fairy Tail'in kedisi Ve neruto'nun kurbaları gibi kon Rukia'yı çok sever, ona abla der.Ama hem Rukia hem de diğerleri tarafından sürekli hırpalanır sapık olduğu için tabi kide ichigo shinigami haline geldiği zaman kon ichigo nun bedenine girer ve ailede şüpelenmez anime'yi daha güzelleştiren ve komikleştiren bence kon'dur.

souleater
06.Eylül.2012, 22:26
Bleach'i eğlenceli yapan önemli karakterlerden biri :D

Resort
06.Eylül.2012, 23:47
Hatırlıyorum bu sapığı keşke daha fazla olsaydı kısa oldu biraz sanki...

Amigochan
07.Eylül.2012, 00:35
Hatırlıyorum bu sapığı keşke daha fazla olsaydı kısa oldu biraz sanki...
evet sana katılıyorum Lexon animenin komedi unsuruydu kon manganın da öyle ama Kubo komediye pek açık değil anlaşılan Komedi olarak inoue yi bir ara kullanmaya çalıştı ama kon un yerini tutmuyor gerçekten :D inoue de bitti gitti zaten.

bu arada tanıtıma teşekkürler