PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : One Piece - Pandayı BulResort
23.Temmuz.2012, 14:40
http://b1207.hizliresim.com/z/2/95fvv.jpg


☆ Pandaman Kimdir veya Nedir ☆

Panda kafası ve kaslı bir vücuttan oluşur.Göğsünde sağ ve sol olmak üzere kalp işareti bulunmaktadır.Siyah ve kaslı kollarında Çin bambusu dövmeleri taşır.Alnında ''Panda'' yazısı vardır.Panda başı,Pandama'nın en önemli simgesidir.Pandaman temel olarak böyle bir görüntüye sahip ise de,görünümü bölümden bölüme değişebilir.Saklı bir şaka karakteri olduğu için bölümlerde Pandaman'ın detaylarına inilmez.Bunlarda sabit kalan tek şey ise onun pandabaşıdır.Seri boyunca heryerde ve herzaman bir paskalya karakter olarak kalabalık ve arka plan yerlerde görünür.O bazen bir yurttaş,bazen korsan,bazen hükümet ajanı ve diğer farklı karakterlerden olabilir.Hatta ve hatta 400 yıl öncesi bir flashbackte de bulunabilir.

☆ Pandaman ve Tarihi ☆

Pandaman ilk olarak "Yeni Süper İnsan Yarışması" adında bir karakter tasarımı yarışması için Eiichiro Oda tarafından yaratılmıştır.Bu yarışma ya popüler anime ve manga serisi Kinnikuman'a dahil edilecek güreşçiler için çizerlerin karakter tasarımları için izin istendi.16 Aralık 1998 yılında, bu tasarımların yer alacağı "Kinnikuman 77 no Nazo'', piyasaya çıktı ve Pandaman 12. sıralı olarak listelendi.Oda daha sonra One Piece'e dahil ettiği Pandaman'ı şöyle tanımlamıştır.Pandaman, ölümcül bir savaş teknikleri ile Tibet kökenli yaşı bilinmeyen bir adamdır. O daha bebekken bir bambu çalılıkta terk edilmiş ve dev pandalar tarafından yetiştirilmiştir.

☆ Konu Amacı ☆

Pandaman'ın tanımını kim olduğunu yazdıktan sonra gizli Pandamanlar ile ilgili olan bölümüne gelelim.Bugüne kadar her yerde gördüğümüz,göreceğimiz ve bulduğumuz Pandamanları burada paylaşarak hem dikkatimizi ölçelim hem eski bölümleri karıştıralım hemde eğlenelim.

☆ Kurallar ☆

MANGA*Her üye paylaşımını aşağıdaki ''Pandaman Arşiv''in spoiler kısmındaki gibi paylaşım yapmalıdır.Yani kaçıncı bölüm,kaçıncı sayfa ve sayfanın neresinde olduğu belirtip resmi eklemelidir.Biriken Pandamanlar aşağıdaki Pandaman arşivine eklenicektir.Her üyenin tek mesajda 5'ten fazla göndermemesi diğer üyelere de bırakması daha sağlıklı olacaktır.
ANİME*Siz paylaştıkça bende burdan ilk mesaj'a ekleyeceğim. Paylaşırken animeden SS alıp, hangi bölüm olduğunu yazmalısınız. Bende ona göre ekleyeyim sayfaya.

☆ Önemli Not ☆


Lütfen internetten aratıp, bulduğunuz sahneleri yazmayın. Oyunun bir anlamı kalmayacaktır. İzlerken farkederseniz yazın. Zaten hemen hemen her bölümde rastlayabiliyoruz, biraz dikkat meselesi. Aynı zamanda paylaşım yaparken lütfen imgs tag'ını kullanın ki, sayfayı gereksiz yere aşağı doğru uzatmayalım.☆ Pandaman Arşiv ☆ (Anime)

-One Piece - 1. Oppeninghttp://i.imgur.com/cvYAK.jpg
-One Piece - 29. Bölüm

http://www.imageups.com/img/uploads/big/c74c2be8f8.png


☆ Pandaman Arşiv ☆ (Manga)


Bölüm 651
Sayfa:3
Panel:Sol Alt Karenin Sağ Alt Köşesinde
http://www.turkcraft.com/mangas/One%20Piece/651%20-/03.jpg

Bölüm 652
Sayfa:10
Panel:Sol Üst Karenin Sağ Alt Köşesinde
http://www.turkcraft.com/mangas/One%20Piece/652%20-/09.jpg

Bölüm:669
Sayfa:17
Panel:Luffy ve Robin Arasında
http://www.turkcraft.com/mangas/One%20Piece/669%20-/16.jpg

Bölüm:670
Sayfa:16
Panel:Üst Karede Tam Ortada
http://www.turkcraft.com/mangas/One%20Piece/670%20-/15.jpg


Konu Alıntıdır

http://e1207.hizliresim.com/z/2/95vjx.png

Amigochan
23.Temmuz.2012, 15:00
One piece takipçisi değilim maalesef bu yüzden pandayı arayamayacağım :D ama çok iyi bir şeymiş hoşuma gitti :D Animelerde böyle failler çok aslında ama Panda ünlü olmuş bir fail olsa gerek :=X:

Resort
27.Temmuz.2012, 01:47
-One Piece - 29. Bölüm


http://www.imageups.com/img/uploads/big/c74c2be8f8.png

dark.lord
27.Temmuz.2012, 02:13
One piece-nin pandası ünlüdür bende mangada bir kaç tane yakalamıştım :D

Resort
27.Temmuz.2012, 15:16
Yollarsan mangayıda koyarım Aydın abi :D

<--- Güncellendi --->

Pandamın tarihi, Pandamen kimdir ve Pandamen Manga eklendi^^