PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sukitte Ii Na YoAmigochan
01.Ağustos.2012, 11:49
http://www.deviantart.com/download/293473559/mei_and_yamato__sukitte_ii_na_yo_by_notmi-d4uq5nb.png
Sukitte Ii Na Yo

Tachibana Mei, lise öğrencisi olmasına rağmen arkadaş edinmeyen buna da ihitayç duymayan birisidir. Okuldakiler tarafından her zaman alay konusu olmaktadır. Kendisi her ne kadar bu durumdan mutlu olmasa da hiçbir şey belli etmez. Her zaman kendinden emin gözükür. Yamoto Kurosawa ise mei nin tam zıttı çok popüler ve samimi birisidir. Okulda her kızı öpmesiyle ünlüdür. Ancak kendisi de ben popülerim havasında değil. Yamato, Mei yi oldukça ilginç bulmaktadır. Ancak Mei bihaberdir. Bir gün yanış anlaşılmayla merdivenlerde sınıf arkadaşlarından birisi eteğini çekmesine rağmen Mei nin Yamato ya tekme atmasıyla tanışmış olurlar.

Manga, Hazuki Kanae tarafından çizildi. 2008 de yayımlanmaya başlandı. Bir yerde okudğum bilgiye göre animesi de yakın zamanda çıkacak. :)


Bence; Çizimleri falan öyle çok Allah Allah bir manga değil baştan söylemek gerek. Yine de çok çok güzel tabii ki. :D Yani diğer okudğum mangalara göre bunu söylüyorum. Anlarsınız okuyunca. :D Konusu herkese klasik gözükebilir ama olayların gelişmesi aslında farklı. Bu mangayı da farklı yapan o. Ayrıca sadece iyi mangaların animesi çıkar bilirsiniz. Seveceğinize eminim. ^^


Birkaç Sayfa..
http://b1208.hizliresim.com/10/1/bbds8.jpg
http://b1208.hizliresim.com/10/1/bbdtm.jpg
http://b1208.hizliresim.com/10/1/bbduf.jpg
http://i40.tinypic.com/n4i16g.png
http://b1208.hizliresim.com/10/1/bbdv4.jpg
Azmış! burda çok gülmüştüm ya :D :D
http://b1208.hizliresim.com/10/1/bbdwn.jpg
hahahahahhaha :D sadece birazcık :D:D
http://www.deviantart.com/download/151700183/Sukitte_Ii_na_yo__i_love_you_by_Liindiez.jpg


Arkadaşlar eklemeden edemeyeceğim Sukitte İi Na Yo arşivimde kendime not yazmışım bu gün resimlere bakarken gördüm :D Buyrun.
2.bölüm çok güzeldi bu mangayı 50 defa baştan okuyabilirisn nida-samaaa!!! Yazmışım. :D gerisini siz anlayın. :D


İyi okumalaar~
:bye:

Taiga
01.Ağustos.2012, 12:01
Türkçeye çevrilmiş bütün bölümlerini okudum güzel mangaydı. Animesinide dört gözle bekliyorum. Çizimde tek kusur oğlanın çizimi bütün kızlar etrafında ama mangada ondan daha yakışıklı çizilmiş erkekler var (Belki sadece bana çirkin geliyodur.) nasıl iş anlamadım.
"Ayrıca sadece iyi mangaların animesi çıkar bilirsiniz" iyi kavramı kişiden kişiye göre değişiyo benim sevdiğim mangaların animeleri ya yapılmamış yada animeleri tutulmamış (animelerini yaparken kurgularını değiştirdiklerinden).
Tanıtım için teşekkürler.

Amigochan
01.Ağustos.2012, 12:04
Sensei senin dediğin konuya girersek sabaha kadar çıkamayız. Japonya da o kadar mükemmel manga var ki harcanmış ortasında bitirilmiş :D Animesi yok. Bunları hiç saymayalım benim demeye çalıştığım şu yanlış anlaşılmış biraz yani Anime yapılırken öyle hadi bunu yapalım demiyorlar özenle seçiyorlar demek istedim :)