PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : JoshirakuCloudT
02.Eylül.2012, 01:16
http://1.bp.blogspot.com/-D0ZhNya0SwI/Twr_pd1uM9I/AAAAAAAAByg/9BAUP8Otexw/s1600/20120104_joshiraku02.jpg

Bölüm Sayısı: 13
Durum: Devam Ediyor.
Türü: Komedi, Günlük Yaşam
Yapımcı: J.C. Staff, Starchild Records, Mainichi Broadcasting, Kodansha

TANITIM:
Bir grup kızın günlük yaşamlarını anlatmaktadır. Mizay anlayışıyla ve olayların rastgele oluşmasından dolayı ilginç bir seridir. Bunun yanı sıra, Sayonara Zetsubou Sensei'nin mangakası KUMETA Kouji tarafından yazılmıştır. Ne kadar ilgi çekici olabileceğini SZS serisini izleyenler bilecektir.

Açılış ve Kapanış şarkıları bir harikadır daha doğrusu eğlenceli. Defalarca ve defalarca izlemişimdir-dinlemişimdir, özellikle kapanış şarkısını.Tanıtım Videosu:


http://www.youtube.com/watch?v=DMmKWTZeho4&feature=player_embedded

Açılış Şarkısı:

http://www.youtube.com/watch?v=vcggweGkHts

Kapanış Şarkısı:

http://www.youtube.com/watch?v=Jei_q_iA4EY&feature=player_detailpage


Not: Seriye yeni başladığım için çok fazla kişisellik yok fakat izledikçe ve kafamda bazı şeyler netleştikçe eğer konu da aktif kalırsa bir şeyler daha ekleyeceğim. Daha öznel.

Doqac00
02.Eylül.2012, 02:09
Sevdiğim bir tür :)
Listeye aldım seri tamamlanınca izleyeceğim,burda ne kadar bahsedildiğini bilmiyorum fakat yabancı forumlarda filan adı baya geçiyor..

CloudT
02.Eylül.2012, 02:18
Türkiyede pek adı duyulmadı yani en azından forumlarda adı geçmiyor bir tek görevli olduğum forumda çevirisi başlandığı için konuşulmakta fakat onun dışında diğer forumlarda görmedim. Ve dediğin gibi yabancı forumlarda baya bahsediliyor özellikle Japonya kesimlerinde. Biraz araştırınca bu sonuca ulaşmak kaçınılmazdı.

Sevdiğin bir türse, seveceğine eminim. 2. bölümü yeni izlemiş biri olarak ve gelecek bölümlerin yorumlarını okuyunca eğlencesi ve mizaç yapısı kat ve kat artarak devam ediyor.