PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Juha Bach Teori (Manga Spoiler)Grand Master
26.Eylül.2012, 20:33
Son bölümde Bach yerine ölenin sahtesi olduğu anlaşıldı.Peki Bach'ın yerine geçen kimdi yada ne zamandan beri Bach ile yer değiştirdi ? Bence aynı aizenin ilüzyonuyla hinamoriyle yer değiştirmesinden farkı yoktu.Kubo yine yapacağını yaptı benzer taktik uyguladı.


Bir kere Zarakinin fake tarafından yenildiği kısmını aklımızdan çıkaralım bence.Eğer öyle olsa sarışın endişelenmezdi.Bu sahneden sarışının o sırada bachın yerine geçmediğide anlaşılıyor.
http://www.turkcraft.com/mangas/Bleach/503%20-/06.jpg
Ama bachın yerine geçen kim olabilir ?


Sternritter Y olması muhtemel.


http://www.turkcraft.com/mangas/Bleach/503%20-/04.jpg


Zarakiye dönüşüyor ve onu uğraştırıp yeniliyor.Bana göre boss zarakiyi yendikten sonra onu bir şekilde iyileştirip Yamamotoyla dövüşünün belli bir kısmında onunla yer değiştirdi.Bankainin doğu ve batısını gördükten sonra yer değiştirmiş olabilir.


Bach boyut değiştirten bu gölge sayesinde kolayca yer değiştirmiş veya mekanına gitmiş olabilir.Sarışında olan biteni gözlemleyip bir dahaki karşılaşmada bankaiyi çalmak için gerekli analizi yapmıştır.Sarışın çok dikkatle takip ediyordu.


http://www.turkcraft.com/mangas/Bleach/484%20-/05.jpg

http://www.turkcraft.com/mangas/Bleach/508%20-/01.png
Bu söylediklerime alternatif olarak herkesin düşüneceği gibi sarışınla bach yer değiştirmişte olabilir.Çünkü bach blut sayesinde kül olmadığını söylerken sarışında aynı şekilde dayanabiliyordu.Eğer başkasına dönüşen sternritterle son anda yer değiştirmediyse,sarışınla değiştirmiş olması muhtemel görünüyor.Ancak şuna dikkatinizi çekerim:


Yamamoto dövüşün tamamında fake olanla dövüşmedi.O kadar eskilerden bahsettiler bunları sahtenin bilebileceğini zannetmiyorum.En güçlü savunma büyüsünü kullanabilecek kadar güçlüde değildir herhalde.Bach savunması aşıldıktan sonrada kaçmış olabilir.Bankai için tüm verileri topladı.Artık sadece bankaiyi çalması kaldı.

Burakesan
27.Eylül.2012, 09:08
Son bölüm hakkında aklımda ne varsa yazmışsın :D Aklımı okumuşsun resmen XD

'Bir kere Zarakinin fake tarafından yenildiği kısmını aklımızdan çıkaralım bence'

Gerçeğinin bile bu kadar kısa sürede Zarakiyi yenmesi benim gibi bir Zaraki Fanını üzdü doğrusu :(