PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Litchi De Hikari ClubCloudT
01.Ekim.2012, 21:49
http://i.imgur.com/uwfNp.jpg

Yayın Tarihi: 01 Ekim 2012
Prodüksiyon: Kachidoki Studio
Tür: Komedi, Drama, Korku, Romantizm, Psikoloji

KONU TANITIMI:

"Litchi Hikari Kulübü, terkedilmiş bir depo ya da fabrika gibi bir yerde toplanan bir grup ortaokul öğrencisinin oluşturduğu faşist esintiler taşıyan bir topluluktur.

Dışardan görünüşlerini anlatmak için kullanılabilinecek en iyi terim faşist ama ne milliyetçilikle ne siyasetle bir alakaları var. Karizmatik liderleri Zera’nın mutlak etkisi altında görünen bu oğlanlar yetişkin bedenini yozlaşma ve çirkinlikle özdeşleştirmişler ve büyümeyi reddetmekteler. Ergenliğin eşiğinde olmaları da olayı daha heyecanlı bir hale getiriyor. Öğretmenlerinden birini katletmek, üyelerinden birinin gözünü çıkarmak, içinde uyutucu ilaç olan kedi maskeleriyle genç kızları kaçırmak ve bir robot inşa etmek gibi anlaşılmaz ama kendilerince bir mantığı olan işler yapan grupta Zera’nın aşırılıkları nedeniyle çatlaklar başlıyor ve felakete sürükleniyorlar."

Karakterler

Litchi "Sweet-Willed Machine"
http://cdn.myanimelist.net/images/characters/6/89884.jpg

Norimizu "Jaibo, Jet-black Rose" Ameya
http://cdn.myanimelist.net/images/characters/10/106061.jpg

Hiroshi "Bullet of Truth" Tamiya
http://cdn.myanimelist.net/images/characters/14/82333.jpg

Hiroyuki "Zera, Emperor of Ruins" Tsunekawa
http://cdn.myanimelist.net/images/characters/11/96748.jpg


Not: Konuyla ilgili tanıtım, İçten-chan'a aittir.

Geri kalan bilgilerde yakın zamanda serinin güncellenmesiyle birlikte güncellenecektir.

Serinin mangasına daha başladım, 1-2 güne başlarım. Animesine başlamadan başlamak farz oldu ama yorumlara göre ilginç bir şey olduğu aşikar. Yaoi, denilmesi bir yana serinin içinde geçenleri öğrendikçe hem ilgi çekici olmakla birlikte hem de acaba okumasam mı deniliyor ama kesinlikle homofobiklerin başlamaması gereken bir seri olduğu aşikar. En azından duyumlardan böyle yola çıkılıyor. Bakalım, animesi sansürlenmeden nasıl yayınlanacak. Çıktığında izleriz artık.

smlyhee
02.Ekim.2012, 13:27
Üstteki kızımız Enma Ai'ye benziyor :ml53: Ayrıca madem yaoi ya da shounen ai var neden türünde belirtilmemiş ki :S

CloudT
02.Ekim.2012, 17:32
Seriyi şu an raw olarak indiriyorum izleyince yorumumu yaparım fakat 2 dakikalık tam olarak türüne ait bir seri olmadığı belirtiliyor. Hayal kırıklığı yaşadım, fakat izledikten sonra bunu netleştirince yorumu eklerim.