PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bleach Türkçe'ye Çevriliyor!smlyhee
07.Ekim.2012, 19:27
http://i.imgur.com/bvton.jpg

Naruto ve One Piece gibi uzun soluklu ve büyük bir okuyucu kitlesine sahip olan mangalara el atan Gerekli Şeyler, Bleach'e de el attı. Çıkışının belli bir zamanı yok. Açıkçası ben Gerekli Şeyler'in mangalarını takip etmiyorum :/ Naruto'nun ilk cildini aldıktan sonra bayağı bir hayal kırıklığına uğramıştım. Öyle ki One Piece'i bile henüz almadım. Diğer ciltlerde bir değişme var mı yoksa yine aynı şekilde çıkmaya devam mı ediyor bilmiyorum ama görünüşe göre insanların ilgisi yoğun ki yeni seriler çevrilmeye başlıyor. Yazmadan edemeyeceğim, Akılçelen Kitaplar'ın da yeni serilere el atmasını sabırsızlıkla bekliyorum :pompom[1]:

Taiga
07.Ekim.2012, 22:05
İyi güzelde hiç benim sevdiğim türlerden bi mangayı basmıyorlar. Daha Naruto ve One Piece'in bir cildini bile almadımki bana göre ikiside Bleach'den iyi. Bir tane olsun seinen bassınlar. Berserk'i Vinland Saga'yı Vagabond'u filan bassınlar 2 elim kanda olsa gider alırım.

-kyouko-
07.Ekim.2012, 22:19
smlyhee (http://www.animesue.com/member.php?u=86) sana kesinlikle katılıyorum ya. Akılçelen Kitaplar el atsaydı keşke Bleach'e:haix:Naruto ve One Piece'i almaya korktum o kadar kötü yorumlar duydum ki! Neyse en azından birileri yavaş da olsa sesimizi duyuyor buna şükür:maikka:

smlyhee
08.Ekim.2012, 00:30
Ya 20th Century Boys çıksa var ya çığlıklar ata ata koştururum bütün İstanbul'da... :/

Aynen kyouko-chan, biz de onunla teselli buluyoruz. Manga gittikçe gelişiyor Türkiye'de. Belki kaliteli yayınevleri de el atar bu işe ;_;

Doqac00
08.Ekim.2012, 21:52
Para israfı.

Fakat Türkiye'de anime alt kültürünün gelişmesi güzel bir şey.

souleater
11.Ekim.2012, 12:45
Onlar çıkarana kadar ben çoktan 200. bölüme geldim bile internetten. Gerek yok yani para israf etmeye :bath:

Taiga
31.Ekim.2012, 14:50
Berserk ve Helsing'ide basıcaklarmış. Full metal alchemist'de Death Note'u basan yayın evinden çıkacakmış. Türkiye'de ciddi ciddi gelişme var.

smlyhee
31.Ekim.2012, 17:35
FMA'yı duyunca evet çok mutlu oldum yahu *-* Hellsing ve Berserk'in de oradan çıkmasına üzüldüm açıkçası :/ Hellsing sevdiğim, Berserk okumak istediğim bir seri. Neyse, hayırlısı. Gerekli Şeyler'in de kendisini geliştirmesini umarak bekliyoruz....

Burakesan
31.Ekim.2012, 20:55
Millet yurtdisinda bununparasini verip yazarin cizerin hakkini verirken benim burda 600 bolumu okuyup emege bir gram katkimin olmamasi bana cok dokunuyordu o yuzden hepsiburadada gorur gormez narutonun ilk sayisini aldim. Bence ceviri kotu degildi (kyouko cevirileri, calismayi eline almadan bunlari demen ynlis bence). Ama simdi Bleach ta gidip reiatsu yu reyatsu diye Cevirirlerde orda o yayinevine nktayi koyarim (tabi bu benim gorusum)