PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Düşlerimin Prensi - Goongcandycandy
28.Ekim.2012, 22:16
Düşlerimin Prensi (Korece (http://tr.wikipedia.org/wiki/Korece): 궁, Hanja (http://tr.wikipedia.org/wiki/Hanja): 宫, Goong; İngilizce (http://tr.wikipedia.org/wiki/%C4%B0ngilizce): Princess Hours), MBC (Munhwa Broadcasting Corporation) yapımı birGüney Kore (http://tr.wikipedia.org/wiki/G%C3%BCney_Kore) dizisidir (http://tr.wikipedia.org/wiki/Dizi). Park So-Hee (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Park_So-Hee&action=edit&redlink=1)'nin manwha (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Manwha&action=edit&redlink=1)'sından (Kore çizgi romanı) diziye uyarlanmıştır. Dizinin (http://tr.wikipedia.org/wiki/Dizi) yayını 11 Ocak (http://tr.wikipedia.org/wiki/11_Ocak) 2006 (http://tr.wikipedia.org/wiki/2006)'da başlayıp, 30 Mart (http://tr.wikipedia.org/wiki/30_Mart) 2006 (http://tr.wikipedia.org/wiki/2006) tarihinde bitmiştir. Dizi MBC (http://tr.wikipedia.org/wiki/MBC) kanalının 2006 (http://tr.wikipedia.org/wiki/2006) yılında yaptığı en iyi drama (http://tr.wikipedia.org/wiki/Drama)'lardan biridir. Türkiye (http://tr.wikipedia.org/wiki/T%C3%BCrkiye)'de diziyi TRT 1 (http://tr.wikipedia.org/wiki/TRT_1)yayınlamıştır. Kore (http://tr.wikipedia.org/wiki/Kore)’nin son kraliyet (http://tr.wikipedia.org/wiki/Kraliyet) ailesinin 21. yüzyılda (http://tr.wikipedia.org/wiki/21._y%C3%BCzy%C4%B1l) da hakimiyetini sürdürdüğü hayalinden yola çıkarak hazırlanan dizi (http://tr.wikipedia.org/wiki/Dizi) toplam 24 bölümdür. Dizinin ilk sezonu sona erdiğinde ikinci sezon için hazırlıklar yapılmış ama oyuncularla anlaşılamaması üzerine dizinin 2. sezonu henüz çekilememiştir. 2007 yılında ise Goong S adında farklı oyuncuların oynadığı, Goong'un bir başka serisi yapılmıştır. Fakat o hikâye ile Goong arasında bir alaka bulunmamaktadır. Bu kısım alıntıdır. "Vikipedi"
Şimdi diziyi ben anlatayım ama uyarayım eğer izlemeye karar verirseniz bağımlılık yapabilir :)
Bir yaz boyunca denizden çıkıp eve koşup tuzlu tuzlu izlediğim dizidir :)
Diziyi anlatamıyorum kilit oldum başlarsam susmam gibi geldi bu yaz yeniden izleyeyim dedim iki günde bitti bitmesine de üzülmedim değil :)
Aslında klasik manwha havası var esas oğlana önce sinir olup ondan sonrada en sevdiğiniz karakterin o olduğu , esas kızın da saflıkla aptallık arasında bir tatlılığının bulunduğu harika bir dizi :)
Kız dizisi deyip ön yargılı olmayıp izlerseniz çok sevinirim :)
O değil diziyi ben anlatayım dedim ve ele avuca gelen hiç bir şey yazmadığımı fark ettim özür dilerim ama anlatılmaz yaşanır -izlenir- denilen şey yani en azından benim için :)

CloudT
28.Ekim.2012, 22:41
Kişisel yorumların katıldığı, tanıtımları daha fazla seviyorum ve sırf bu yüzden takip ediyorum.

Eline sağlık, indirip bakacağım ama ondan önce izlemem gereken de bir ton dizi/film var. T.T

candycandy
28.Ekim.2012, 22:50
İzledikten sonra fikirlerini belirtirsen çok mutlu olurum :)

Lady Melanie
28.Ekim.2012, 23:04
Youn Eun Hye ye bu dizide hayran oldum. O kadar tatlı bir kız olabilir mi yaaa o mimikler tavırlar filan, hadi Eun hye yi geçtim peki ya o kıyafetler :005_[1]:Çok güzel giysiler vardı ben hayran hayran izliyordum:ml67: Aslında gençlik dizisi havası var ama etrafta dönen entrikalara sinir oluyordum. Esas oğlanla esas kız tam mutlu olacaklar derken hevesim kursağımda kalıyordu:015_orz[1]: Son iki bölüm hele bazı sahnelerde (spo olmasın) gözlerim yaşardı boğazım düğüm düğüm oldu :sob: Üç kez baştan sona izlemişliğim var :E___5085ZHJBPWFG: izlenilmesi şiddetle tavsiye olunur :ml02:

candycandy
29.Ekim.2012, 00:39
Ya o dizi benim ergenliğime denk gelmişti ve bir sürü saçma hayalim vardı. Güney Kore'ye yerleşecektim de Joo Ji Hoon ile evlenecektim de rezalet :D

anime kızı
29.Ekim.2012, 21:12
Ben de bunu 2 kez izledim.Trt yi ilk defa tebrik ediyorum böyle güzel bir diziyi bize tanıttığı için.Cidden çok seviyorum bu diziyi ve benim etrafımda izleyen herkes de öyle.

candycandy
29.Ekim.2012, 22:33
Birde Saraydaki Mücevher vardı o da cidden hoşuma gitmişti. Ama diğer dizilerde o tatları bulamadığım için takip etmedim. :)