PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Zombie LoanGodfrey
05.Kasım.2012, 11:21
​http://i.animecrazy.net/[large][AnimePaper]scans_Zombie-Loan_NekoiEchizen(0.72)__THISRES__141990_.jpg


Bölüm Sayısı:83 Bölüm

Mangaka: Peach-Pit

İnsanlar ölecekleri zaman yaklaştığında boyunlarında halkalar belirir. Bu şinigamilerin yol gösterici izi olarak düşünülür. Halkalar renklerine göre kişinin ölüm zamanını tahmin edilebilir kılmaktadır. Eğer ki halka simsiyah bir şekilde ise kişinin ölümü çok yaklaşmış demektir.

Kita Michuru adlı lise öğrencisi genç kız bu halkaları çocukluğundan beri görebilmektedir. İçine kapanık ve sakar bir kişiliği sahip, arkadaşları tarafından pek de dostane tavı görememesine karşın aldırış etmeden yaşamaya devam etmektedir.

Bir gün sınıf arkadaşlarından Shito ve Chika’da da bu siyah halkaları görür. Ama onların tahmin ettiği gibi yakın zamanda ölmemeleri Michuru’yu meraklandırır ve ne olduğunu anlamadan kendisini asla içinde olmak istemediği olaylar dizisine sürüklenmesine yol açar. Diğer taraftan kendi boynunda da gri renkte bir halka fark etmesi ile yaşadığı hayat ve ölüm arasında kendisiyle çelişkiye düşer. Hangisinin kendisi için daha iyi olacağına karar vermek zorundadır. Yaşam mı ölüm mü?
İşin içinde zombilerin olması sevmediğim yanlarından biriydi. Ama yine de vakit ayrılabilir. Anime serisi de bulunduğunu belirterek burada son veriyorum.

Not: Bu tanıtım daha önce tarafımdan başka bir sitede yayınlanmıştır, kesinlikle alıntı değildir.

Herkese iyi forumlar :)


by _HEX