PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kagami no Kuni no HarisugawaBurakesan
22.Kasım.2012, 19:36
https://i.hizliresim.com/G9gpWv.jpg

_anime_bilgileri#

Kagami no Kumi no Harisugawa (Aynalar Dünyasındaki Harisugawa)
Bölüm Sayısı: 29
Yayın Tarihi: 9 Temmuz 2011
Türleri: Komedi, Okul, Romantizm, Doğaüstü Güçler, Ecchi, Shounen

Konu: "Erkekler nasıl ve nerede olursa olsun sevdikleri kızı izleyen yaratıklardır. Eğer bir gün gelirde sevdiği kızın tehlikede olduğunu fark ederse, onu kurtarmak için hayatını ortaya koymak, onun için en büyük mutluluktur." işte Harisugawa Tetsu'da böyle bir erkektir. Oda her zaman gözleriyle Satomi Mao adlı kızı izlemektedir.
Tetsu ilk okuldayken Mao'yu arabanın altta kalmaktan kurtarmış ve kendi ise yaralanmıştır.Böylelikle ikilinin arkadaşlıkları başlamıştır. Tetsu bu olaydan sonra Mao'dan hoşlanmaya başlamış ve onu gizliden korumaya başlamıştır.Ama Mao onun bu duygularından habersizdir.Tetsu'da ona açılıp reddelikmekten korktuğu için yavaş yavaş ilerleme yoluna gitmiş ve doğru zamanın gelmesini beklemektedir.Hatta Mao'nun özel bir liseye gideceğini duyduğunda o okula girebilmek için çok çalışmış ve başarmıştır. Mao oldukça çekici ve güzel bir kızdır ve okuldaki erkeklerden sürekli çıkma teklifleri almaktadır ama o hiç birini kabul etmektedir.Arasının tek iyi olduğu erkek Tetsu'dur ve bu yüzden diğer erkek öğrenciler tarafından onları birlikte görmek pek hoş karşılanmamaktadır.
Yine bir gün okul çıkışı Mao bir antikacıda eski bir ayna görmüş nasıl olduğunu anlamadan onu satın almıştır.Bu eski aynayı niye aldığını düşünürken yolun karşısında Tetsu'yu görür ona aynayı göstererek koşarken; Tetsu arkadan hızla gelen arabayı fark eder.Tetsu tüm güçüyle koşup Mao'yu yolun kenarına iter ama araba durduktan sonra ortada Tetsu'dan hiç bir iz yoktur.
Tetsu kendisini karanlık bir dünyanın içinde bulmuştur.Bu dünyada yaşayan ses giderken bu ayna ile ilgili bazı gerçekleri söylemiştir."Ruhun ölümle burun buruna geldiği için aynanın içine çekildin.Sana ayrılmadan önce bilmen gereken iki şey söylemem gerek" der. "İlki dış dünyaya sadece bu aynanın çerçeveleri arasından bakabilirsin. İkincisi ise bu aynanın büyüsünden sadece bir kişinin haberi olabilir." Bu cümlelerden sonra sesin sahibi eski tutsak ruh yok olur.
Mao eve gelince neler olduğuna şaşkın şaşkın düşünmektedir. Kendisini yine Tetsu'nun kurtardığının farkındadır ama Tetsu'ya ne oldu bundan hiçbir haberi yoktur.Çantasını yatağa atınca içindeki ayna dışarı çıkar ve bu anda Tetsu'nun dünyasında bir ışık belirir.Bu ışık dış dünyadan gelen bir penceredir.Işığa doğru koştuğunda Mao'nun odada kıyafetlerini değiştirirken görür.Bunu görünce ani bir şokla bağırır.Mao sesin nerden geldiğini araştırırken aynadan geldiğini fark eder.Aynayı eline alıp baktığında Tetsu'nun aynanın içinde olduğunu görür.Tüm olan biteni dinledikten sonra arkadaşlarından bunu bir sır olarak saklar ve birlikte aynanın gizemini araştırmaya ve Tetsu'yu o dünyadan kurtarmaya çalışırlar.Tetsu'nun şimdi ona sevdiğini söylemeden Mao'yu kendisine aşık etmesi gerekmetedir.

Aynayla ilgili bilgi:

Aynanın adı aşk aynasıdır.Bir cadı tarafından aşık olduğu erkeğin kendisini sevmesini sağlamak için yapılmıştır.Ayna başka aynalarla görsel temasa girerse aynalar dünyasında yeni pencereler açılır ve içerdeki kişi bu aynalardan oradaki olup biteni izleyebilir.Aynanın içinde açlık, susuzluk yada uykusuzluk gibi gereksinimlere gerek yoktur. Aynadan çıkmanın tek yolu hapsolan kişinin tüm kalbiyle sevdiği kişiye aşkını ilan etmesidir.Ama iki tarafında hislerinin karşılıklı olması gerekmektedir.Eğer birinin hisleri karşılıksızsa hapsolan kişi yok olup gider.Bu yüzden doğru kişiyi ve doğru zamanı bulabilmesi için tek bir şansı vardır. Aynanın sırrını bir kişi bilebilir oda genelde aynanın sahidir.Eğer hapsolan kişi ile sahibi arasında duygusal bir bağ varsa ayna yüzeyine aynı anda dokunurlarsa 1 saatliğine yer değiştirebilirler. Bunun için en az birinin diğerini sevmesi gerekmektedir.Eğer aynanın içine ölümle burun buruna gelmiş başka bir ruh çekilirse içerdeki kişi kaza anına geri döner ve orada ölür.Kendi görüşüm sıradan bir manga olarak başladım pek bir beklentim yoktu hatta 10. bölümde sıkılıp bıraktım.Ankara'da bir kafede sıkıntıdan geri devam edince; olayların gelişimi açısından oldukça begendim ve en sevdiğim mangalardan biri haline geldi.

Tanıtım için CHOBiTS'e çok teşekkür ediyoruz :)

Karakterler:

http://cdn.myanimelist.net/images/characters/5/128571.jpg

Harisugawa Tetsu

Başrolümüz Tetsu çocukluktan beri Mao'yu sevmektedir.Onu okuldaki ve dışardaki asılsız dedikodulardan ve tehlikelerden gizlice korumaktadır.Aynanın içine hapsolduktan sonra sevdiği kıza yakın olduğu için mutlu olsada onu sevdiğini söylemeden önce Mao'nunda kendisini sevdiğinden emin olmalıdır. Aynadan çıktığı durumlarda Mao'nun arkadaşı Saki ile karşılaşmış ve onu pek çok defa zor durumlardan kurtardığı için farketmeden Saki'nin kendisine aşık olmasını sağlamıştır.Saki'nin ona itirafından sonra hislerinde bölünmeler olmuştur.Aynanın içine hapsolana kadar Saki ile nerdeyse hiç konuşmayan biriyken. Hapsolduktan sonra farklı şekillerde yolları kesişmiş ve Saki'nin kişiliğini ve duygularını öğrendikten sonra kendisini böyle bir kızın sevdiği için Saki'ye hayran kalmıştır.
http://cdn.myanimelist.net/images/characters/9/128573.jpg

Mao Satomi

Zeki, çalışkan ve güzel olduğu için okulun idolüdür.Erkeklerin onu rahatsız etmesinden bıkmıştır ve bu açıdan tek konuştuğu erkek Tetsu'dur.Tetsu'yu sevmektedir ama ikinci defa hayatını kurtarana kadar bu sevgi arkadaş sevgisiydi.Tetsu evden ayrılırken Tetsu'nun yanına aldığı resimde Saki Matsukawa'nın resmini görür (Aslında Tetsu arka plandaki Mao'nun resmi için saklamaktadır.Ama yer değiştirdikleri için aynanın içinden resmin sadece Saki'li kısmını görmüştür)Tetsu'nun sevdiği kızın Saki olduğunu düşünür ve aralarını yapıp Tetsu'yu aynadan çıkarmak için çalışmaktadır.Saki'nin aynadan haberi olduktan sonra bu sefer ikisi birlikte çalışmaya başlamıştır.
http://cdn.myanimelist.net/images/characters/6/129489.jpg

Saki Matsukawa

Mao'nun en yakın arkadaşıdır ve genelde Mao'yu diğer erkeklerden korumaktadır.Başlarda bir yan karakter olarak giriş yapsada oda başrollerden biri olmuştur.Tetsu'nun içinde bulunduğu zor durumlarda yardım etmesinden sonra ona ilgi duymaya başlamıştır.Tetsu'nun Mao'dan hoşlandığını uzun zamandır bilmektedir.Bu yüzden Tetsu'ya yardım etmiştir. Tetsu'yu tam olarak sevdiğini anladığında itiraf etmiştir.Aşkına karşılık beklemediğini ve Mao'yu sevdiğini bildiği için en azından kendi duygularındna haberdar olsun deyip yinede yardım etmeye devam eder.Tetsu ve Mao'nun sırrını öğrendikten sonra kendisininde Tetsu'ya olan hislerinden dolayı oda 1 saatliğine yer değiştirebilmektedir.Daha olgun ve ağır başlı olduğundan Tetsu'nun hislerini anlar ve kendisi aynanın içine girerek ikisini yanlız bırakmaya çalışır.


Bence çok çok güzel bir manga. Belki biraz açık saçık ama sonuçta Japon bunlar kültürlerimiz, düşüncelerimiz bir değil :D
En yakın zamanda ilk bölümü çıkartacağım. Şimdiden herkeze iyi okumalar !


#sue_indir_

Klasör Link'leri
**Hidden Content: Check the thread to see hidden data.**

laz kızı
22.Kasım.2012, 19:49
harika bir tanıtım olmuş eline sağlık :)

hitsugaya33
22.Kasım.2012, 19:52
üşenmeden hepsini okudum deydi de çok güzel hazırlanmış paylaşım için teşekkürler okuyasım geldi mangayı bi boş zamanımda başlıcam :D

Lady Melanie
22.Kasım.2012, 20:15
"Erkekler nasıl ve nerede olursa olsun sevdikleri kızı izleyen yaratıklardır. Eğer bir gün gelirde sevdiği kızın tehlikede olduğunu fark ederse, onu kurtarmak için hayatını ortaya koymak, onun için en büyük mutluluktur."
Külliyen yalan, yok öyle bir dünya

Ama konusu güzelmiş bende çok beğendim :pompom[1]: Ellerine sağlık:goodjob:

Burakesan
23.Kasım.2012, 00:30
İlk 20 sayfa tamamlandı ! Daha önümde dağ gibi 35 sayfa daha var :D Ana konuya 1-2 sayfa bir şeyler ekledim :)

darkwolf
23.Kasım.2012, 02:14
elinize sağlık güzel bir tanıtım olmuş
ben okudum güzel bir manga

Burakesan
26.Kasım.2012, 03:05
Manganın çevirisi (tamamının) ve 30. sayfaya kadar olan düzenlemesi an itibariyle bitmiştir :078[1]:
En yakın zamanda 55 sayfalık ilk bölümü çıkartıyorum :gen:
Herkese şimdiden iyi okumalar :shy:

laz kızı
26.Kasım.2012, 09:50
teşekkürler burak eline sağlık :D bekliyorum okumak için :)

souleater
26.Kasım.2012, 18:29
En sonunda bu kadar yazıyı yorumlardan dolayı okudum (kendime inanamıyorum :lols:) Güzel bir mangaya benziyor :hmmm: Burak ne zaman koyarsın :080_[1]:

Burakesan
28.Kasım.2012, 03:59
55. sayfalık dev gibi bir bölüm :moli_7ree_064:

Yarın çıkıyor:megane:

darkwolf
28.Kasım.2012, 10:24
oooooo çok güzel sabırsızlıkla beklemekteyim

souleater
28.Kasım.2012, 13:53
55. sayfalık dev gibi bir bölüm :moli_7ree_064:

Yarın çıkıyor:megane:

:th_osakawave:Müthiiiş, sabırsızlıkla bekliyorum :084_[1]:Bu arada "Hemen Oku" linki olur mu?:77[1]:

hitsugaya33
28.Kasım.2012, 19:06
55. sayfalık dev gibi bir bölüm :moli_7ree_064:

Yarın çıkıyor:megane:

55 sayfa :o_o: oha :D

Fenikkusu
28.Kasım.2012, 19:47
Yarın çıkıyor:1178088004789:çeviri için şimdiden teşekkürler:pompom[1]:

The.Forsaken
28.Kasım.2012, 21:54
Ellerine sağlık büyük emek (: ilk bölümü bekliyoruz ^^

Burakesan
28.Kasım.2012, 23:45
İlk bölüm eklenmiştir :megane:AnimeSue'ye hayırlı olsun :th_osakawave:Bilgisayarım ve kendi yüzümden neredeyse 30 sayfayı tekrar editleyip çevirmek zorunda kaldım yoksa çok daha kısa bir sürede sizlere ilk bölümü sunmayı planlıyordum ancak bu güne kısmetmiş :) Sizlere sunmak adına daha fazla bekletmeden linki ekledim. Farkındaysanız henüz credits ve bölüm hakkındaki görüşlerimi bildiren sayfalar yok :D En yakın zamanda onları da ekleyip linki güncelleyeceğim.

Herkeze iyi okumalar ! Olumlu, olumsuz her türlü yorumunuzu bekliyorum:bye:

Düzenleme : Online Okuma linki eklendi :megane:

Fenikkusu
29.Kasım.2012, 01:19
Çeviri için elinize sağlık:ml67:güzel manga devamını 4 gözle beklyoruz :bye:

darkwolf
29.Kasım.2012, 01:23
elinize sağlık ilk bölüm için teşekkürler

Taiga
29.Kasım.2012, 02:05
Okumadan önce aklımdan kötü çıkabileceği düşüncesi vardı (bu tarz mangaları sevmiyorum). Ama iyiydi belki ilerliyen bölümlerde sıkabilir ama kendine bağlıyabilirde (belli olmaz). Fazla beğendiğimi söylüyemem ama kötüde değildi. İlerledikçe belli olur nasıl bir manga olduğu zaten 29 bölümde bırakmışlar saçmalıyacağını sanmıyorum.
Ellerine sağlık Burakesan. İlk bölüm için teşekkürler. 2.Bölümü çevirirken editlerken allah kolaylık versin.

souleater
29.Kasım.2012, 09:01
"Saki ve diğerleri mi? Hayrola" burasını çok beğendim :=X:Harisugawa'nın iki kez hayatını kurtardığını bilmiyordum O.o Ama güzeldi :goodjob: Diğer bölümü sabırsızlıkla bekliyoruum :moli_7ree_021:

Lady Melanie
29.Kasım.2012, 16:11
Ellerine sağlık Burak güzel hazırlamışsın :ml67: Darısı diğer bölümlere :1178088004789:

The.Forsaken
29.Kasım.2012, 21:38
İlk bölüm gerçekten çok güzeldi değişik bir kurgusu ve komik bir mizahı var eğlendim okurken 2. bölümü bekliyoruzz (:

Burakesan
30.Kasım.2012, 01:00
Sadece ilk bölüm 55 sayfa :D Gelecek bölümler 17 sayfayı geçmiyor bilginize :D Bunu tekrar tekrar, doya doya okuyun :D

Fenikkusu
30.Kasım.2012, 01:14
peki gelecek bölümler ne ara gelir :moli_7ree_034:

Burakesan
30.Kasım.2012, 03:37
Rosario Vampirenin 31. bölümünden sonra çıkaracağım. 36 sayfalık bölümün 15 sayfasının editi ve çevirisi bitti. Yarın güne hızlı bir şekilde başlayıp Rosario günceli verebilirim. Sonrasındaki gün de kagami no kurisu no Harisugawa'ya başlarımn (17 sayfa zaten hemen biter herhalde). High Schoold DXD'den de güncel vermek istiyorum aslında ya :cry:

Fenikkusu
30.Kasım.2012, 15:31
Yarın Rosario Vampire güncelleme verme ihtimaliniz mi var :084_[1]: kendinide çok yorma :monk:

Burakesan
30.Kasım.2012, 15:56
Hmm ... Bilmiyorum belli olmaz:blur:
Bugün misafirliğe gideceğim:080_[1]:

Bilgisayarımda yanımda olacak ama başka yerde olmuyor bu edit işleri:left_right102_002:
Sakin yer ve kafa lazım:goodmood:

Burakesan
11.Aralık.2012, 00:41
Ufak tefek düzenlemelerin yapıldığı ve 'Credits' sayfasının eklendiği yeni link eklenmiştir :megane:

Burakesan
19.Aralık.2012, 16:59
2. bölümün 20 sayfasının çevirisi tamamlandı :megane: Adım adım bilgilendirme yapacağım :wahaha:

"Yeni bölüm ne zaman çıkar?" bu soruya kesin bir şey diyemiyorum çünkü kullandığım bilgisayar benim değil,
her zaman elime geçmiyor malesef:donwan:

souleater
19.Aralık.2012, 17:36
Sen yeterki çevir, kaç sayfa çevirdiğinin fazla önemi yok :)

darkwolf
19.Aralık.2012, 20:04
yeterki çevirilmiş yeni bölümler ne zaman geleceğini şahsen pek öenm vermioyorum manga çevrilmeye başladı yha bundan sonra beklemeyede razıyım

laz kızı
20.Aralık.2012, 11:30
devamı ne zaman gelir acaba?
ilk bölümü çok beğendim :)

Burakesan
20.Aralık.2012, 19:12
Dediğim gibi şuan kullandığım bilgisayar benim olmadığından belli olmuyor ama bölümün çevirisi tamamlandı,
bir dahakine bilgisayarı elime geçirdiğimde güncel vereceğim :megane:

Burakesan
27.Aralık.2012, 23:57
2. bölüm eklenmiştir :megane:

Artık güncel verirken komik videolar paylaşacağım ve bu fikrin ilk örnekleri ;http://www.youtube.com/watch?v=bcHtVJVsDBA

http://www.youtube.com/watch?v=gjTzz8cOxBU

Şimdi Rosario Vampire günceli zamanı !

Fenikkusu
28.Aralık.2012, 01:44
güzel bölümdü acaba sonu nasıl olacak.Komik video olayı iyimiş burakesan bu arada çeviri için teşekkürler. acaba Rosario To Vampire ne zaman güncelleme verirsin Burakesan:moli_7ree_034:

Burakesan
28.Aralık.2012, 02:48
Rosario Vampire'nin henüz çevirisine dahi başlamadım, ancak elimden geldiğince kısa sürede Rosario Vampire günceli çıkaracağımdan emin olabilirsin :Image:

darkwolf
28.Aralık.2012, 03:22
yeni bölüm için teşekkürler

souleater
28.Aralık.2012, 13:44
Harikasın sensei :banzai:

laz kızı
28.Aralık.2012, 19:57
eline sağlık burak 2. bölümü de hemen okuyacağım :)

Taiga
03.Ocak.2013, 00:51
2.Bölüm için teşekkürler.

glşh
03.Ocak.2013, 01:53
Nasıl da kendine çekti beni durduk yere. :goodmood:
İndirdim. Eline sağlık çok teşekkürler. Biraz birikince hemen okuyacağım. Takipteyim.
Gerçi bana belli olmaz, sabırsızım da. :=X: Kolay gelsin devamı için. :1178088004789:

Burakesan
26.Ocak.2013, 22:08
3. bölümün çevirisi bitmiştir :megane: Çevirmen gerçekten de görülmemiş bir İngilizce kullanmış :iamdead:
En yakın zamanda düzenlemesini bitirip yeni bölümü yayınlayacağım:shy:

darkwolf
27.Ocak.2013, 12:20
eline sağlık şimdiden

Burakesan
29.Ocak.2013, 16:50
3. bölüm eklenmiştir :megane: Çeviri konusunda sıkıntı yarattı bu Japonca-İnglizce çevirmen :P
Google'ın bile bulamadığı kalıplar kullanmış arkadaş :D
Şimdi Rosario Vampire zamanı !

darkwolf
31.Ocak.2013, 01:13
yeni bölüm için teşekkürler

Taiga
31.Ocak.2013, 02:42
3.Bölüm için teşekkürler.

Burakesan
19.Şubat.2013, 19:26
4. bölümün çevirisi tamamlanmıştır :megane:En yakın zamanda düzenlemesine başlayacağım:084_[1]:

bakatengu
19.Şubat.2013, 19:46
hadi bakalım :)

Burakesan
26.Şubat.2013, 01:23
Kagami no Kuni no Harisugawa 4. bölüm eklenmiştir :megane:İyi okumalar :shy:

darkwolf
26.Şubat.2013, 09:00
yeni bölüm için teşekkürler

dolunay
26.Şubat.2013, 13:26
yeni bölüm için teşekkürler:D

bakatengu
26.Şubat.2013, 18:43
geçici link derken?

The.Forsaken
26.Şubat.2013, 20:48
Yeni bölüm için teşekkürler

Burakesan
26.Şubat.2013, 20:49
Geçici link= Yakın bir tarihte büyük ihtimalle silinecek linkler :( Mediafire link saklamıyor, hemen ban'lıyor. :(

night
27.Şubat.2013, 18:31
Manga da çok güzel sizin çeviri editleriniz de öyle. Ellerinize sağlık. Okumayanlar kesinlikle başlasın :)

bakatengu
27.Şubat.2013, 20:42
hemen indirim öleyse ben genelde az bekliyom v2 çıkarsa diye de

Burakesan
02.Mart.2013, 16:35
http://i.imgur.com/F2E1FOD.png

Gel de bunu çevir şimdi XD

bakatengu
02.Mart.2013, 18:27
Yaparsın sen gambare çevirmenim :)

Burakesan
07.Mart.2013, 12:23
5. bölümün çevirisi tamamlandı :banzai:Asıl iş düzenlemesi :monk:

Düzenleme: Ah, ne zamanımı aldı bilseniz... İstanbul'a gitmeden önce çıkarmak istiyorum :)

http://i.imgur.com/UGbj8ZD.jpg
Ufak tefek noktalar kalmış silmediğim. Onları son kontrolde hallederim :)

Burakesan
09.Mart.2013, 22:40
5. bölüm eklenmiştir:megane:İyi okumalar :shy:Tatil bitt, yarın İstanbul'a geçiyorum :)

darkwolf
10.Mart.2013, 09:32
yeni bölüm için teşekkürler

laz kızı
10.Mart.2013, 09:56
eline sağlık burak :)

Neo.D.Dexter
11.Mart.2013, 01:12
Çok güzel bir konusu var.Kesinlike takib edeceğim.Teşekkürler Burakesan

The.Forsaken
11.Mart.2013, 17:19
Yeni bölüm için teşekkürler ^^

Burakesan
20.Mart.2013, 16:43
Bugün, buçuklu sayıyı (5.5) çıkartacağım inşallah :) Kısa, hem de ne kadar kısa :D 2 sayfacık :D
Şimdiden iyi okumalar :ak:
Artık neresini okuyacaksanız XD

Düzenleme: Buçuklu bölüm eklenmiştir :megane:
Tam yatacaktım, aklıma bir şey geldi: "Ulan, yeni bölümü eklemedim" :D

VarOlanBiri
28.Mart.2013, 01:35
ENormalde manga okumayan biriyim ama senin çevirdiğin serilerden 2'sini de takip ediyorum. Emeği geçenlerin ellerine saplık!

Burakesan
16.Haziran.2013, 14:06
Güncel geliyorrrrrrrr :th_osakawave: (şu Photoshop bana durup dururken ihanet etmese çok daha hızlı olacak...)

Düzenleme: Bilgisayarım öyle kötü bir hale geldi ki resim bile açılmıyor! Virüsün biri, bilgisayarın bütün kontrolünü ele geçirmiş, bana "Senin, burada sözün geçmez" diyor! En yakın zamanda format atıp bu seriden güncel vermeye çalışacağım.

Burakesan
03.Temmuz.2013, 14:33
Kagami no Kuni no Harisugawa - Bölüm 6 Eklenmiştir :megane:İyi okumalar :animedaisuki:

VarOlanBiri
03.Temmuz.2013, 15:49
Ellerinize sağlık. Bir süredir güncel gelmiyordu iyi oldu:)

darkwolf
04.Temmuz.2013, 00:28
yeni bölüm için teşekkürler :D eline sağlık

Pein
16.Temmuz.2013, 12:31
Eyvallah ellerinize sağlık :)
Seri 28.5 bölüm biraz hızlansa iyi olurdu .s
Genede Teşekkürler :)

Burakesan
16.Temmuz.2013, 12:41
Tek başıma 3 manga serisinin çeviri ve düzenlemesi; 2 anime'nin de çevirisini yapınca böyle oluyor...

ladydark
16.Temmuz.2013, 19:41
Tatilde bari yavaşla burak arkadaşım,sen bize lazımsın daha. Üni.nin yorgunluğunu atmaya bak,sonra zaten gerisi gelir.:goodmood:

komantr
01.Ağustos.2013, 10:13
sağolun gerçekten güzel manga

John Lemon
02.Ağustos.2013, 20:42
Online okuma linkleri var mı?

Burakesan
02.Ağustos.2013, 21:24
Online okuma linkleri var mı?

Teessüf ederim yani :D "Online Manga" bölümümüze tıkla yeter :)

Burakesan
09.Ağustos.2013, 19:54
Kagami no Kuni no Harisugawa - Bölüm 7 çevirisine başlandı:078[1]:

darkwolf
10.Ağustos.2013, 22:41
çeviride başarılar dilerim :D merakla yeni bölümü bekliyorum bu haberden sonra

laz kızı
11.Ağustos.2013, 08:22
allah yardımcınız olsun :)
kolay gelsin :)
şimdiden teşekkürler :)

givemebaby
11.Ağustos.2013, 17:43
böyle güzel bir anime için emek veren herkeze teşekkür ediyorum :)

ladydark
11.Ağustos.2013, 18:58
Ramazandaki performans hala devam ediyor gibi,haydi hayırlısı...:p
Kolay gelsin burak.

Burakesan
12.Ağustos.2013, 14:43
Kagami no Kuni no Harisugawa - Bölüm 7 düzenleme işlemine başlandı; 6. sayfadayım, Photoshop yükü oldukça ağır :swt:

Düzenleme: Bugün yeni sayı gelecek inşallah :)

Burakesan
14.Ağustos.2013, 11:51
Kagami no Kuni no Harisugawa - Bölüm 7 eklenmiştir :megane:İyi okumalar dileriz :animedaisuki:

darkwolf
14.Ağustos.2013, 15:00
yeni bölüm içn teşekkürler :D eline sağlık

VarOlanBiri
15.Ağustos.2013, 13:06
Emeğiniz için teşekkürler. Gerçekten çok güzel bir seri.

anime kızı
18.Ağustos.2013, 18:48
İlk bölümü okurken hiç bitmeyecek sandım ve çocuk aynadan hiç çıkmayacak sandım bitene kadar neyseki çıktı 2.bölümdeyim değişik bir mangaydı emeğinize sağlık :)

Pein
25.Ağustos.2013, 22:54
Teşekkürler :)
Ellerinize sağlık :)
Seriye biraz daha ağırlık verilse güzel olucak :D

anime-sensei
10.Eylül.2013, 22:19
Telefona indirip okuyorum teşekkürler ...

SelinYuuki
10.Eylül.2013, 22:50
Okumaya başlayacağım şimdiden teşekkürler n.n

Burakesan
11.Eylül.2013, 17:42
Kagami no Kuni no Harisugawa - 8. bölüm çevirisi tamamlanmıştır :megane:

Düzenleme: 8. bölümün Photoshop aşaması tamamlanmıştır. Yarın son kontrol yapıp yayınlayacağım inşallah :)

Burakesan
13.Eylül.2013, 15:37
Kagami no Kuni no Harisugawa - Bölüm 8 eklenmiştir:megane:İyi okumalar :animedaisuki:

Alter
13.Eylül.2013, 23:27
Teşekkürler 8. bölüm için.

darkwolf
14.Eylül.2013, 12:18
eline sağlık Burakesan :D yeni bölüm içiin teşekkürler

Neo.D.Dexter
15.Eylül.2013, 00:18
Bu manga gerçekten çok güzel.Rosario bittikten sonra buna tam gaz devam edersin diye düşünüyorum.Burakesan.Yanılmıyorumdur umarın :)

Burakesan
15.Eylül.2013, 01:13
Bu manga gerçekten çok güzel.Rosario bittikten sonra buna tam gaz devam edersin diye düşünüyorum.Burakesan.Yanılmıyorumdur umarın :)

Şu an için öyle düşünüyorum.

Pein
17.Eylül.2013, 12:42
Teşekkürler :)
Ellerinize sağlık :)

Burakesan
25.Ekim.2013, 17:57
Kagami no Kuni no Harisugawa - 9. bölüm çevirisi tamamlandı, düzenleme işleminde :megane:

Pein
26.Ekim.2013, 14:14
Eyvallah sabırsızlıkla bekliyorum :)

Burakesan
29.Ekim.2013, 14:19
Kagami no Kuni no Harisugawa - 9. bölüm eklenmiştir :megane:İyi okumalar :animedaisuki:

Pein
02.Kasım.2013, 17:44
Teşekkürler :)
Ellerinize sağlık :)

Burakesan
05.Aralık.2013, 00:10
Kagami no Kuni no Harisugawa - 10. bölüm çevirisi tamamlanmıştır :megane:En yakın zaman düzenlemesini yapacağım :animedaisuki:
Sevilen bir seri oldu sanırım Kagami no Kuni no Harisugawa :D Şu sıralar Code Geass üzerinde çalışıyorum, bittikten sonra daha fazla üzerine düşmeyi ümit ediyorum :)

Düzenleme: Photoshop aşaması başladı :)
Düzenleme: 10. sayfadayım.

Burakesan
12.Aralık.2013, 01:43
Kagami no Kuni no Harisugawa - Bölüm 10 eklenmiştir:megane:İyi okumalar :animedaisuki:

ahmet_61
19.Aralık.2013, 00:04
Yeni bölüm için teşekkürler. Seri güzelmiş. 1'den 5. bölüme kadar linkler ölmüş yenileyebilir misiniz ? Kolay gelsin.

Burakesan
19.Aralık.2013, 10:29
Yeni bölüm için teşekkürler. Seri güzelmiş. 1'den 5. bölüme kadar linkler ölmüş yenileyebilir misiniz ? Kolay gelsin.

Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler, hemen yeniliyorum.

Burakesan
21.Aralık.2013, 13:16
Kagami no Kuni no Harisugawa - 11. bölüm çevirisi tamamlanmıştır :078[1]:

Düzenleme: Photoshop aşaması başladı.
Düzenleme: Bugün biter herhalde :D

jeymss
21.Aralık.2013, 14:13
ellerine sağlık Burak gerçi ilk 10 bölümü daha şimdi okuyacam :D

darkwolf
22.Aralık.2013, 17:04
yeni bölüm için teşekkürler
eline sağlık :D

Burakesan
02.Ocak.2014, 03:34
Kagami no Kuni no Harisugawa - Bölüm 11 eklenmiştir:megane:İyi okumalar :animedaisuki:

lethal
17.Ocak.2014, 14:45
çeviri içn teşekkürler ve kolay gelsin

acaba bu manganın belli bir çıkma düzeni varmı haftada-ayda ?

Burakesan
17.Ocak.2014, 15:03
çeviri içn teşekkürler ve kolay gelsin

acaba bu manganın belli bir çıkma düzeni varmı haftada-ayda ?

Manga bitmiş durumda. Ben de zamanım olduğu müddetçe çevirip düzenliyorum.

lethal
06.Şubat.2014, 16:20
mangayı haftalık olarak çevirebilecek durumunuz varmı

Burakesan
06.Şubat.2014, 16:24
mangayı haftalık olarak çevirebilecek durumunuz varmı

Kesin bir şey söyleyemem. Ama, bir sonraki bölümün tamamlanmasına az kaldığından (3 sayfa kaldı) emin olabilirsiniz :)

Burakesan
06.Şubat.2014, 20:02
Kagami no Kuni no Harisugawa - Bölüm 12 eklenmiştir:megane:İyi okumalar :animedaisuki:

Düzenleme: Ahhhhh, bunu nasıl yaparım! Bu bölümdeki yardımları için MoPe'ye çok çok teşekkürler!

CloudT
07.Şubat.2014, 20:37
Manga güncellemelerini daha çok seviyorum. ><


Elinize sağlık.

TanGel
27.Şubat.2014, 14:30
Bunu bitirmeni bekliyorum. Öyle okumaya başlayacağım. *-* Kolay gelsin *-* Ayrıca bolan silme olayına girişebilirim. Ne dersin? *-*

NOT: Bolan ne lan? O_O Balon yani *-*

Burakesan
27.Şubat.2014, 15:40
Bunu bitirmeni bekliyorum. Öyle okumaya başlayacağım. *-* Kolay gelsin *-* Ayrıca bolan silme olayına girişebilirim. Ne dersin? *-*

NOT: Bolan ne lan? O_O Balon yani *-*

Teşekkür ederiz, bu projede MoPe balon silici görevini üstlenmiş bulunmakta :) Başka projelerde neden olmasın :)

castiel
27.Şubat.2014, 20:12
emeğine sağlık.. takipteyiz :)

Burakesan
05.Mart.2014, 00:54
http://i.hizliresim.com/KggVMb.jpg
13. bölümün çalışmaları başladı :) Ne zamandır manga düzenlemiyordum, iyice soğumuştum, ama yeniden başladım çalışmalara :)

gvanduri
05.Mart.2014, 01:46
2, 3, 4, 5 bölümleri indiremedim zippyshare da bi problem var sanırım müsait oldugunda bakabilirmisin
bu arada diğer bölümler için de tesekkürler

Burakesan
05.Mart.2014, 11:23
2, 3, 4, 5 bölümleri indiremedim zippyshare da bi problem var sanırım müsait oldugunda bakabilirmisin
bu arada diğer bölümler için de tesekkürler

Dün gece yatmadan önce fark ettim, bugün halledeceğim ;)

Burakesan
15.Mart.2014, 01:48
Kagami no Kuni no Harisugawa - Bölüm 13 eklenmiştir:megane:İyi okumalar :animedaisuki:
Bu bölümdeki yardımları için MoPe'ye çok çok teşekkürler!

gvanduri
15.Mart.2014, 11:50
arada ki bölümler ve 13. bölüm için tesekkürler

Burakesan
03.Nisan.2014, 23:58
Kagami no Kuni no Harisugawa - Bölüm 14 çalışmaları başladı :)

Düzenleme: Yarıladım :)

vgrkaya
09.Mayıs.2014, 15:37
Harikasınız , süpersiniz, yalnız 1 den 9 a kadar olan zippyshare linkleri ölmüş :(

Burakesan
28.Mayıs.2014, 11:31
Merhaba, arkadaşlar

Bir süredir uğraştığım okuldaki çeviri projeleri ve Donanım Haver Monster Notebook yarışması için giriştiğim proje nedeniyle haftada bir bölüm anime bile çeviremez olmuştum. Şu an için biraz rahatladığımı söyleyebilirim. Yoğunluğu bu manga üzerine verip en kısa zamanda tamamlamaya çalışacağım.

Burakesan
12.Haziran.2014, 15:17
Kagami no Kuni no Harisugawa - Bölüm 14 eklenmiştir:megane:İyi okumalar :animedaisuki:
Bağlantı adreslerini yeniledim :)

(Ancak boş vakit buldum :()

vgrkaya
13.Haziran.2014, 09:30
Kagami no Kuni no Harisugawa - Bölüm 14 eklenmiştir:megane:İyi okumalar :animedaisuki:
Bağlantı adreslerini yeniledim :)

(Ancak boş vakit buldum :()

Önemli değil, nihayetinde indirip okumaya başlayabiliyoruz, ellerine sağlık, yeni bölümleride dört gözle beklemedeyiz :)

xhocax
13.Haziran.2014, 22:30
Çeviri için çok teşekkürler. Umarım tüm bölümler çevrilir. :d

Pein
19.Haziran.2014, 13:29
Yeni bölüm için çok teşekkürler emeğinize sağlık.

Ruzgar
21.Haziran.2014, 13:41
Yeni bölüm için teşekkürler emeklerinize sağlık:good:

Kurosaki7
21.Haziran.2014, 14:26
Elinize emeğinize sağlık.Manganın yeni bölümlerini ne zaman yükleyeceksiniz acaba? Haftalık olarak mı yüklüyorsunuz? 29.bölümde bitiyor sanırsam.

Burakesan
21.Haziran.2014, 14:32
Elinize emeğinize sağlık.Manganın yeni bölümlerini ne zaman yükleyeceksiniz acaba? Haftalık olarak mı yüklüyorsunuz? 29.bölümde bitiyor sanırsam.

Hızlı güncel veremiyorum maalesef :( Boş vakit bulduğum an güncel vermeye çalışıyorum ve şu anki önceliğim bu seriyi bitirmek.

İlginiz için teşekkürler :)

Düzenleme: 15. bölüm çevirisi başladı.
Düzenleme: 15. bölüm çevirisi bitti, bu akşam düzenlemeye başlayacağım. Yarın boş vaktimi Gokukoku'ya ayıracağımdan en erken salı günü Kagami günceli gelir.
Düzenleme: 15. bölümün düzenlemesine başladım, bugün bayağı yol alırım diye düşünüyorum; sahura kadar ayaktayım :)

Burakesan
06.Temmuz.2014, 02:22
Kagami no Kuni no Harisugawa - Bölüm 15 eklenmiştir:megane:İyi okumalar :animedaisuki:

Pein
06.Temmuz.2014, 11:26
Yeni bölüm için çok çok teşekkürler ellerinize emeğinize sağlık

ahmet_61
06.Temmuz.2014, 17:19
Yeni bölüm teşekkürler. ''Geç olsun da güç olmasın.'' derler. Sabırsızlıkla yeni bölümleri bekliyorum. Kolay gelsin. :)

anime-sensei
14.Temmuz.2014, 12:44
Biraz birikmesini beklemiştim şimdi indiriyorum :) emeği geçenlerin eline sağlık

CloudT
15.Temmuz.2014, 09:00
Israrla devam ettiğiniz için teşekkürler.

Elinize sağlık, ve kolay gelsin.

dark.lord
23.Ağustos.2014, 21:12
16. sayı eklenmiştir emekleri için Burakesan'a çok teşekkürler :)

Pein
26.Ağustos.2014, 18:18
Ellerine emeğinize sağlık :)
Teşekkürler :)

Burakesan
10.Ekim.2014, 13:44
Arkadaşlar, artık anime ve mangaya ayıracak pek vaktim olmuyor, bu yüzden de projelerimin artık sadece çevirisini yapacağım. Editör bulunana kadar proje durdurulmuştur.

eray20
19.Ekim.2014, 00:57
selam ben de seriyi takip edenlerdenim.ben de 4 aydır edit yapıyorum başka bir fansub adına bu mangayı seviyorum istersen yardım edebilirim ama ben de çalışıyorum o yüzden fırsat buldukça yapabilirim.bölümlerdeki sayfa sayısı az olduğundan yapabileceğimi düşündüm.:hi:

Burakesan
06.Kasım.2014, 23:54
Kagami no Kuni no Harisugawa - Bölüm 17 eklenmiştir:megane:

Doğru, çok uzun zaman oldu son Kagami güncelinden bu yana, yatın kalktın Ahmet_61'e dua edin, serinin editörlüğünü üstlendi sağolsun, ekibimizin yeni üyesi kendisi. En azından proje sonuna kadar beraber çalışmayı planlıyoruz, sonrası için de yardımlarını bekliyoruz elbette :)

Pein
07.Kasım.2014, 00:47
Ahmet_61 hoşgeldin şu serinin sonunu görürüz inşallah sizinle :)

17.bölüm için Teşekkürler :)
Ellerinize emeğinize sağlık :)

vgrkaya
07.Kasım.2014, 14:59
Kagami no Kuni no Harisugawa - Bölüm 17 eklenmiştir:megane:

Doğru, çok uzun zaman oldu son Kagami güncelinden bu yana, yatın kalktın Ahmet_61'e dua edin, serinin editörlüğünü üstlendi sağolsun, ekibimizin yeni üyesi kendisi. En azından proje sonuna kadar beraber çalışmayı planlıyoruz, sonrası için de yardımlarını bekliyoruz elbette :)

Vay be bu haber süper , şimdiden teşekkürler ve de çokçok kolay gelsin , serinin sonuda hızlıcana gelsin :D

Burakesan
07.Kasım.2014, 15:09
Vay be bu haber süper , şimdiden teşekkürler ve de çokçok kolay gelsin , serinin sonuda hızlıcana gelsin :D
Yeni editörümüz oldukça hızlı ve deneyimli. Daha önce kaliteli webtoon çalışmalarına imza atmış.

En önemlisi ise hemşerim olması :D

CloudT
07.Kasım.2014, 23:06
O halde, hoşgelmiş. Seriye tekrar can kazandırdığı için teşekkürler.

Kolay gelsin.

ahmet_61
11.Kasım.2014, 18:56
Pein, vgrkaya ve CloudT hoş bulduk. Artık inşallah bir aksilik olmazsa seriyi bitiririz. Çeviri geldiği sürece ben ölmezde sağ kalır ve aksilik olmazsa buradayım. Sonrası için ise o vakit geldiğinde konuşuruz sanırım. :)

Burakesan
12.Kasım.2014, 00:22
Kagami no Kuni no Harisugawa - 18. bölüm eklenmiştir :078[1]:Editörümüz Ahmet_61'den jet gibi bir bölüm daha geldi :)

İyi eğlenceler :animedaisuki:

CloudT
12.Kasım.2014, 02:03
Teşekkürler, arkadaşlar. Seri ritim kazandı ve umarım bozulmaz.

Takipteyiz.

komantr
22.Kasım.2014, 19:30
yeni bölüm için teşekkürler diğer bölümleri sabırsızlıkla bekliyorum

Burakesan
05.Aralık.2014, 18:07
Ufak bir hızlanmadan sonra yine duruldum, farkındayım :(

Yine bir sürü iş üst üste bindi, geçiştirmemden de değil hani, biri bitiyor diğeri başlıyor :(

En yakın zamanda yeni bölümle karşınızda olacağız inşallah.

Deadpool
23.Ocak.2015, 22:35
Linkler kırılmış. :(

Burakesan
25.Ocak.2015, 20:11
Kagami no Kuni no Harisugawa - 19. bölüm eklenmiştir :megane:İyi eğlenceler :animedaisuki:
Düzenlemesi için Ahmet_61'e teşekkürler :)

komantr
02.Şubat.2015, 23:31
son bölüm için teşekkürler 20. bölümü sabırsızlıkla bekliyorum kolay gele:bath:

vgrkaya
03.Şubat.2015, 13:49
Kagami no Kuni no Harisugawa - 19. bölüm eklenmiştir :megane:İyi eğlenceler :animedaisuki:
Düzenlemesi için Ahmet_61'e teşekkürler :)

Ellerinize sağlık arkidişler, ilaç gibi geldi, ama doktor bu kadar fazla ara ile almanın iyi olmadığını, eğer etkili olmasını istiyorsak daha kısa aralıklarla almak gerektiğini söylüyoooooooooo :D

barud99
04.Şubat.2015, 18:48
Ellerine sağlık

Burakesan
19.Şubat.2015, 12:40
Kagami no Kuni no Harisugawa - 20. bölüm eklenmiştir :megane:İyi eğlenceler :animedaisuki:
Düzenlemesi için Ahmet_61'e teşekkürler :)

ByKiNg
07.Mart.2015, 18:38
linkleri yenileye bilirmisinz

dark.lord
11.Mart.2015, 23:52
linkleri yenileye bilirmisinz
Yenilendi, kusurabakmayın bir süre aldı elimdeki tüm serileri attım cloud'a ona sıra gelene kadar vakit geçti :)

kripton
04.Nisan.2015, 18:46
Yenilendi, kusurabakmayın bir süre aldı elimdeki tüm serileri attım cloud'a ona sıra gelene kadar vakit geçti :)

Bölümler ne aralıkla gelmekte acaba ?

dark.lord
05.Nisan.2015, 14:33
Bölümler ne aralıkla gelmekte acaba ?
Bu seriyle Burak adminimiz ilgileniyor bu aralar yoğun boşta oldukça güncel veriyor...

Hellroq
08.Nisan.2015, 09:40
Bu Manga'yı türkçe online manga okuma sitesinde gördüm ve çok begendim. Bu yüzden çevirisinde emegi geçen siz animesue ekibi ve burakesan'a teşşekkür etmek istedim. Teşekkürler, çeviri için elinize kolunuza sağlık. saygılarımla.

Burakesan
14.Nisan.2015, 08:55
Bu Manga'yı türkçe online manga okuma sitesinde gördüm ve çok begendim. Bu yüzden çevirisinde emegi geçen siz animesue ekibi ve burakesan'a teşşekkür etmek istedim. Teşekkürler, çeviri için elinize kolunuza sağlık. saygılarımla.

Biz teşekkür ederiz :)

Çeviri yapmaya vakit bulduğum vakit yeni bölümü yayınlayacağız inşallah... Hiç zaman ayıramıyorum anime ve mangaya artık...

Deadpool
15.Nisan.2015, 12:20
Teşekkürler.

dernader9
09.Mayıs.2015, 00:45
Emeğe saygısızlık etmek istemem ama çok yavaş ilerliyorsunuz seriyi unutmuşum ben biraz önce denk geldim hatırladım lütfen biraz daha hızlı

vista1
05.Nisan.2016, 21:36
Bölüm gelmeyecek galiba?

Taiga
20.Ocak.2018, 20:12
Bu tarz mangaları genellikle sevmem ama bu manga güzeldi. Keşke çevirisi tamamlansaydı. Umarım bir gün çeviri ve edit için zaman bulursunuz ve manganın çevirisini bitirirsiniz. Böyle güzel bir seriyi bizlere kazandırdığınız için teşekkür ederim.

Mope
29.Ocak.2018, 21:26
Elindeki mangalardan birisi bitsin çevirmen kitleyeceğim bunu.

Taiga
30.Ocak.2018, 00:38
Elindeki mangalardan birisi bitsin çevirmen kitleyeceğim bunu.
Editör lazımsa yardım edebilirim. Aşağı yukarı 70 bölüm manga veya webtoon editlemişliğim var. Editörlükten biraz daha az çevirmenlik tecrübem de var. Ama çevirime güvenmiyorum. Ayrıca yavaş çeviriyorum. Zaten hali hazırda bir seriyi çevirip editlediğim için çeviri de yardım edemem ama editörlük yapabilirim.

Mope
12.Mart.2018, 22:07
Yeni ekip ve yeni bölüm. 21. bölümde çevirmen koltuğunda Poseidonsgirl, editör koltuğunda da Taiga. İyi okumalar.

Taiga
13.Mart.2018, 15:56
AnimeSue Fansub'da editlediğim ilk bölüm. Ayrıca yıllardır Manga editlememiştim (Webtoon editliyordum). Bu yüzden Mope'ye ikide bir manga düzenleme konusunda danışmak zorunda kaldım. AnimeSue'nin en sevdiğim projelerinden biriydi Kagami. Bitmesine 8, 9 bölüm kalmışken yarım kalmasına üzülüyordum. Bu gün tekrar çevrilmeye başladığını gördüğümüz gibi hep beraber sonunu da göreceğiz inşallah.

Robotalyan
19.Ağustos.2018, 18:06
manga güzel ama çevirisi bir kaç ay önce durmuş