PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Zombie Hunter ( Manhwa )Godfrey
02.Aralık.2012, 20:49
Zombie Hunter ( Manhwa )

http://l.mfcdn.net/store/manga/653/cover.jpg?1277818967

Bölüm Sayısı: 26 Bölüm

Yazan: Kazumasa Hirai
Çizen: Yang Kyung-il

Not: : Manga +18 cinsellik öğeleri barındırmaktadır. Okunması halinde bu uyarının dikkate alınması önemle rica olunur.

Örnek olarak:http://i32.mangareader.net/zombie-hunter/6/zombie-hunter-2884623.jpg
Hayatta kalma çabası, zombi avcılığı.

Dünyanın farklı bölgelerinden gelmiş olan yüzlerce avcı dünyanın geri kalanı ile ilişkisi kesilmiş olan Zombi Adasına hayatta kalma oyunu adı altında korkunç deneylere malzeme olarak getirilmiştir. Bu insanlardan biride eski Formula pilotu olan Toshio Tamura’dır. Vahşi hayvanlarla dolu olan adada Toshio, bir takım olaylar sonucu Sekiryuh Rin ve Laylah Amin adında insanlarla tanışır. Üçü birlikte deneylerin merkezi olan Hellcastle adlı kaleye ulaşırlar ve deneylere başlarlar.

Deneyler ve eğitimin adından Toshio bir zombi avcısına dönüşür ve hayatı hiç de iyi olmayacak şekilde değişir. Kendisine verilen görevleri yapmak, zombileri yok etmek üzere dünyanın farklı ülkelerine gönderilir. Artık tekbir amaca hizmet eder, zombileri öldürmek.

Manga, içinde bulundurduğu seinen ve +18 öğeler nedeniyle herkese hitap etmese de okunmasını tavsiye ederim. Gerçi ben pek zombi aksiyonlarından hoşlanmıyorum ama kısa bir şeyler okumak için alternatif olarak değerlendirdim açıkçası. Var ise vaktiniz bence bir göz atın. Tekrar yazıyorum manga +18 öğeler içeriyor ve lütfen bunu göz önünde bulundurun.

Herkese iyi forumlar :)


by _HEX