PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu kayıtlar kime ait?Xj8
20.Şubat.2013, 02:26
AnimrTrk->AnimeSue

Ama zannediyorum AnimeSue yöneticilermiz eski AnimeTrk.org'un kurucuları değiller. Bu yüzden umudum son derece az ama aşağıdaki 3 bölümde AnimeTrk.org yazıyor. Bunları kaydeden arkadaş forumumuzda değildir herhalde? Sadece bu bölümleri mi kaydetmiş? Diğerlerini kaydettiyse paylaşırdı ama bir umut.

(Hayal meyal AnimeSue'nin ilk hali olan AnimeTrk'de bir abimizin ''Ben eski AnimeTrk'nin kurucusuyum, size başarılar dilerim.'' şeklinde bir mesajı vardı yanlış hatırlamıyorsam.)

http://www.youtube.com/watch?v=N5nvm44ffD8
https://www.youtube.com/watch?v=IkBlp4HBG1k
http://www.youtube.com/watch?v=FjML3Prgab0&feature=plcp

Sentius
20.Şubat.2013, 13:18
Yanlış anlaşılmayı düzelteyim. Bu sitenin animetrk ile alakası yok. İlk olarak animetrk.org vakti zamanında çok beğendiğim bir site idi. Daha sonra kapandı. Ben de onu devam ettirmek adına kendi başıma domaini(alanadını) alıp yeni bir site açtım. Daha sonra bu siteyi gördüm eski adı animeciler idi. Bu siteden dark.lord'la falan güzel bir dostluğumuz oldu ben de animetrk'ü kapayıp buraya geldim. O kayıtlarla ilgili hiçbir fikrim yok maalesef.

Xj8
20.Şubat.2013, 14:13
O eskilerden hala buraya takılan vardır diye umut etmiştim. Pekii eskilerle iletişim koptu mu? Örneğin şu yukarıda belirttiğim mesajı yazan kişiyle.

Bu arada konuyu yazarken farkettim. Ben en eski üyelerdenim :)

Sentius
20.Şubat.2013, 15:10
Eskilerle ilgili hiçbir iletişimim olmadı. O yüzden bilemiyorum :/