PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dinliyecek J-Rock Grubu ArıyorumTaiga
23.Şubat.2013, 04:56
İlk olarak sıklıkla dinlediğim gruplar: The Gazette, Deluhi, Death Gaze, Mucc, Undivide, One OK Rock herhalde bu kadar ama bir kaç tanesini atlamış olabilirim.

Eğer yazdığım grupları dinlemişliğiniz varsa az çok tarzlarınıda bilirsiniz. Bu grupların hepsi Metal veya Rock ve Metal karışık söylüyorlar. Yani ben scandal, supercell, sid gibi rock grupları istemiyorum bunu göz önüne alarak önerin.

Aslına bakarsanız böyle şeylerde kimseden öneri filan istemezdim kendim bulup dinler seversem bir daha dinlerdim 1 yıl önce Deluhiye denk geldim 3,4 ay öncede koyu fanı oldum ama koyu fanı olduğum gibi grubun 2011'de dağıldığını öğrendim şu andada yeni arayışlardayım. Death Gaze, Mucc, One Ok Rock dinlemeye başladım ama ya türleri bana göre değildi yada şarkılarının sadece %30'unu dinlerken zevk alabildim. Hatta Deluhi'nin gitaristi (Leda [Bu adam kadar hızlı gitar çalabilen rockcı görmedim ben]) bateristide yanına alıp Undivide'ı kurmuşlar ama hep ingilizce söylüyolar ayrıca grupda bascı yok şarkılarındada Deluhi'nin havası yok. Yani anlıyacağınız durum kötü Deluhi'nin yerini dulduracak veya en azından mp3 arşivimi büyütebileceğim gruplar arıyorum.

Sizi tabiki zorluyamam bu konuda ama sadece grubun ismini değilde sevdiğiniz bir kaç şarkısınıda yazsanız iyi olur.

Sentius
23.Şubat.2013, 10:59
Galneryus :pompom[1]:


http://www.youtube.com/watch?v=6FhmyWT-_0U


http://www.youtube.com/watch?v=KGDDX-x-z6U

Taiga
23.Şubat.2013, 23:18
İkincisi iyi rainbow'un kapanış şarkısıydı. İlkini ilk dinlediğimde pek hoşuma gitmedi ama ikinci dinlediğimde daha iyi gibi geldi. Tam olarak istediğimi bulamadım (Zaten Deluhi gibi veya benim için Deluhiyi geride bıraktıracak bir grup bulamam çok zor gözüküyor.) ama bir ara bu grubun 5,6 şarkısını daha dinlemeyi düşünüyorum iyi parçalar çıkabilir.