PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : LuffyRhythm
23.Nisan.2013, 22:24
Bir korsan hikayesi olan one piece genç kahraman Monkey D. luffy korsan kral olmak için uğraşır.Korsan kral bir korsan için en büyük başlıktır.Gold Rogers bu başlığı taşımaktadır.Gold rogers büyük bir hazine yapar ve bu hazineye One Piece olarak adlandırır. Raftel'ye gömüldüğü yeri söyler.Hazineyi Dünyanın sonundaki bir adaya saklamıştır. Luffy korsan kral olabilmek için one piece hazinesini bulmak zorundadır bu nedenle yolculuğa çıkar.yol boyunca çok değerli arkadaşlar (nakama) edinecektir. ilktayfası Roronoa Zoro'dur.Tüm tayfası ile beraber büyük çizgiye giderler karşılarında dünyanın en tehlikeli denizi vardır


Monkey D. Luffy
http://img338.imageshack.us/img338/8017/luffyreally500zj6.png

Straw Hat korsanlarının kaptanıdır en iyi arkadaşları tüm tayfasıdır.Fazla akıllı değildir çoğu kez hayal görür ve çocukça davranır.Dünyayı açık sözlülükle görür, geçmiş hatalarını hatırlar ve ne yapılması gerekiyorsa yapar. Diğerlerinin kusurlarıyla alay etmekten hoşlanır.Onlar bu haline kızarlar onun toyluğuna vururlar ama onun güçlü oluşuna ve doğal liderliğine saygı gösterirler. Luffy'nin büyük bir midesi vardır elastik olmasından da kaynaklanır ayrıca altın gibi bir yüreği bulunur. Luffy hiç bir kötüyü öldürmemiştir ne kadar kötü olurlarsa olsunlar sık sık villain flying'a gönderir. onlar genelde intikam almak için Luffy'i ararlar.
Luffy büyükbaba Garp tarafından küçük yaşta yetiştirilir.Bir arkadaşına alıştırmalar yapması için teslim eder.

Luffy ve Shanks
http://img503.imageshack.us/img503/6209/shanksnl0.jpg
Luffy küçükken sevecen kırmıız saçlı Shanks adlı bir korsan ve çetesi ile karşılaşmıştır ve Luffy'e yol göstermiştir. Luffy'e korsan çetesi oldukça dost davranır. Luffy Shanks'in tayfasına katılmak için kendi göüzünün altını kesmiştir.Bu sahne asla animede gösterilmemiştir. O korsan arkadaşlarına kaptanın şapkası üzerine yemin ederler. Shanks eğer o korsan kral olursa şapkasını verecektir.
Zaman boyunca Shanks onu eğitir ve bir gün yanlışlıkla bir şeytan meyvesi yer.Çünkü Shanks onu terketmiştir ve onlardan başka bir şey yoktur.Bu meyve Gomu Gomu no Mi'yu çağırır.İstemeyerek bir lastik adama döner.Hücümlarda ve saldırılarda tekrar eski halini alabiliyordur lastik gibidir.Meyvenin doğasını bilmiyordur ama bundan sonra Shanks'in mürettebatına karşı daha koruyucu olur. Sonra Shanks'e ve tayfasına hakaret eden bir dağ haydudu Higuma ayı'ya Luffy kafa tutar.Luffy rehine olur ve daha sonra Shanks ve tayfası onu kurtarır. Bununla beraber bu olay Shanks'ın sol koluna mal olur.Daha sonra Shanks yelken açar ama Luffy korsan kral olmaya söz vermiştir ve onlardan ayrılır.

Hasır Şapka Luffy
Luffy yani hasır şapka Luffy bir korsan kral olmayı amaçlar.Ama çoğu kimse onun bu gayesini ciddiye almaz. Daha güçlü olmaya çalışır. Kaptan balta el Morgan'ı yendikten sonra ciddiye alınır. Daha sonra Kaptan Böcekli Soytarı, "Korsan Amiral" Don Krieg, ve balık adam Arlong kavga eder ve hatta balık adam Arlong'u dövdükten sonra başına 30 milyon Beli konur. Bu ödül Sir Timsahı öldürdükten sonra 100 milyon beli olur.Shichibukaileri diye birini dövünce Dünya hükümeti tarafından tehlike görülür. Enies'in lobi yapması ile 300 milyon beliyi bulur. Şimdiye kadar bilinen en yüksek ödül
Mizu Luffy;

http://images3.wikia.nocookie.net/onepiece/images/thumb/9/9d/Mizu_Luffy.PNG/180px-Mizu_Luffy.PNG

Barok işleri lideri Sir timsah ile mücadelede, Luffy, suyla doldurulan bir varili kullandı, timsah için zayıfl bir noktadır ve onun kum-morphing yeteneğini kullanmasını önler ve Mizu luffy yeteneği ile su-supportedi'yi kullanarak hücum eder.

Afro Luffy
Gümüş tilki Foxy ile mücadelesinde kullanır.

Arm attachments
Luffy ilk defa koluna yapışan nesnelere sahip olur.

Gears
Luffy'nin yeteneğinde gelişme olur. Diğer güçlerini kullanmada daha iyi olur.

Gear Second
http://1.bp.blogspot.com/_QWjNFdYFE1g/R-u6XmHJY_I/AAAAAAAAAHk/im-TVe2jF6g/s320/secondgearsecondyearbyyumenofugf3.jpg
İlk Luffy'nin Blueno 'ya karşı mücadelesinde görüldü. O kanını süratle pompalayarak bacak tekmesi ile yönteme başlıyordur. Daha hızlı kan pompalanması ile daha güçlü ve hızlı tekme atar ve vücudunun diğer bölgeleirne oksijen gider.Lucci bir ilaç vererek bu işlemi hızlandırır Luffy'nin vucüdu kauçuk olduğu için çabuk kana karışır ve genişler.
Alıntıdır

Serininjaa
28.Temmuz.2013, 15:25
bizim etçil Luffy'miz :)