PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Japon genç Nintendo karakteriyle evlendiBlack Wings
09.Mayıs.2013, 14:46
TOKYO - Japonya'da bir adam Nintendo oyun konsolu içinde yaşayan bir anime karakteriyle evlendi. Sal9000 kullanıcı adıyla oyun oynayan genç, Love Plus adlı oyunu oynarken sanal karakter Nene Anegasaki'ye aşık oldu. Love Plus'ın amacı da üç anime karakterinden biriyle flört edip bir ilişki kurmak. Ama Sal9000 için sanal aşk yeterli olmadı.
Genç, bir video oyunu karakterine aşkını ilan edip Tokyo'daki teknoloji festivalinde bir törenle evlenen ilk kişi oldu.

Etten kemikten bir rahibin önünde evlenen Japon genç yine de bu evliliğin yasal bir bağlayıcılığı olmadığını ve resmi olmadığını dile getirdi.

Fakat bazı internet sitelerinde Sal9000'in evlilik koşullarının daha esnek olduğu Guam adasında gelinle daha önceden evlendiğini iddia etti.
Japonya'da bilgisayar oynayan gençlerin oyundaki karakterler ile ilgili takıntılı olduğu bilinen bir gerçek ve Love Plus da bu akımın son ürünlerinden biri.


http://youtu.be/AU45RKaqPtc

Konu açıldı mı?bilmiyorum.
Dün bir sitede Hellsing Ultimate 10.bölümü finalini izledim.
Orda yorumlara bakıyım dedim gözüme takılan bir kaç bayan arkadaşımızın yorumları oldu.
'İşte sanal evlenme yapalım Alucard'la falan adamın birisi sanal olarak evlenmiş gibi şeyler gördüm.Biraz netten bakıp,konuyu açıyım dedim

amaterasu
09.Mayıs.2013, 22:52
biz yeni ölmüş olsun yeter diyoduk ama bu adam abartmıs :=X:ben trtde izlerken Usagi ye aşıktım.şuanki aşkım yuno :087_[1]:

Misaki Mei
11.Mayıs.2013, 00:15
Adam hayalini gerçekleştirmiş :D Keşke o kadar bağlanmasaymış ama bize mutluluklar dilemek düşer ancak :goodjob: