PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spoiler ButonuSentius
30.Mayıs.2013, 20:50
Son zamanlarda başta yönetici arkadaşlarımız olmak üzere bazı kişilerin başlıklarda spoiler verirken güzide spoiler butonumuzu kullanmadığını görüyorum. Arkadaşlar şu butona basmak zor değil => http://www.animesue.com/images/buttons/spoiler.gif Biraz daha duyarlı davranalım! Şurada az bir eğlencemiz var yazık etmeyelim. (Yöneticiler de böyle şeyler yapınca duyuru kısmına açmak abes olurdu. Şikayetim bu :D )

Burakesan
30.Mayıs.2013, 22:01
Spoiler yemek istemeyen, o konuya girmesin o halde abi :D Bu, kuzunun göz göre göre kurt inine girmesi gibi bir şey :D
Sonra kolu bacağı kopar zevkinin (ki haklısın) :D

dark.lord
30.Mayıs.2013, 22:11
Güncel manga tartışmalarında butonun pek gereği yok, ama bi tanıtım yazısında falan kesinlikle kullanılmalı :vomit:

Sentius
30.Mayıs.2013, 22:47
Spoiler butonu: İster manga başlığı, ister anime başlığı olsun hangi konuda yorum yapılacaksa kullanılması gerekir. Manga takip eden biri son bölümü okumadıysa ve konuda da o son bölüme ait spoiler butonu içine alınmamış yorumu görürse ne olacak? Girmesin diye bir şey yok. Herkes yanlışlıkla vs. tıklayabilir. Zor bir şey değil bir buton kullanılacak. Butonu kullanınca yazılanlar silinmiyor. Ama hangi bölüme ait olduğu belirtilirse de iyi olur. Hangi bölüme ait olduğunu da spoiler içine almak mantıklı olmasa gerek :p

Exia
31.Mayıs.2013, 17:36
ya sentinuscuğum benim canımı da sıkıyorlardı uyarman çok iyi oldu şahsen bakın (rikka varsa bende varım zayıf yönüm kusura bakmayın daha da spoiler vermem :D )