PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İyi NiyetMigaki
20.Temmuz.2013, 12:18
Millet saçma gelen, imkansız bulduğunuz, yanlış falan varsa hemen söylerseniz sevinirim çünkü teknoloji kafası yoktur bendehttp://www.anitr.com/forum/Smileys/default/cheesy.gif . Şimdiden teşekkürler. http://www.anitr.com/forum/Smileys/default/2007052301.gif

Bölüm 1 : Başlangıç

İnsanlar şu an ne yapıyor? Benim bunları yazdığım zaman diliminde bu sorunun cevabı pek çok şey olabilir. Peki gelecekte ne olacak? Anlatmaya çalışacağım olaylar yakın bir gelecekte geçiyor. (Yani benim oluşturduğum. jkfdhgukshgs) Bilgisayar merkezli seslerden oluşan, kulak tırmalayıcı müziklerin; striptiz kulüpleri ve barların hüküm sürdüğü, kadınların açık saçık giymeden hiç bir yere gelemeyeceği, an itibariyle yapılan bir suikastte şah damarınızın kesilebileceği bu gelecek hayal ettiklerimizden biraz farklı.
Bu geleceğin oluşturulmasında öncülük eden adam ne düşünüyordu acaba? İnsan bedenini biyoteknoloji üzerinde kullanmak... O dönemde kullanılan teknoloji yüzünden radyasyon o kadar artmıştı ki insanlar bir şey fark etti. Ruhun gücü... Bu ilk başlarda çok can yaksada gerçekten de o okuduğumuz, izlediğimiz süper kahramanlar gibi işler yapabilir olmuştuk. Bu durum insandan insana değişiyordu. Kimileri çok az kullanabiliyorken, bazıları bu güç ile bir binayı bile devirebilirdi. Ama radyasyon konusu hâlâ bir sorundu. Tüm Dünya'nın alt yapısı bu teknolojideydi. Onu kullanarak radyasyondan zarar gördükleri gibi kullanmazlarsa da yaşayamazlardı. Bunun üzerine o geleceği şekillendiren adam insanlar üzerinde deneyler yapmaya başladı.
Artık doğan her çocuğun beynine bir çeşit çip takılıyor. Bu onun ailesi ile bir çeşit telepati kurmasından, radyasyondan etkilenmemesi ve ruh gücünü daha iyi kullanabilmesi gibi pek çok yarar sağlıyor. Ama bilirsiniz insanoğlu fırsatçı ve aç gözlüdür. Bu durum ruh gücünü en iyi kullanıp, vücuduna eklenen teknolojik silahları en iyi kullanabilen kişinin olduğu gruplarla diğer gruplar arasında savaşa neden olmaya başladı. Bu işi en iyi kadınlar beceriyordu. Bunun üzerine ister istemez her ailenin kızı o aileyi koruma amaçlı bu yönde gelişmeliydi.
İnsanlar bu savaş ortamından kurtulmak istediler. Ama karşı grup böyle bir şey istemiyordu. Bunun üzerine insanlar küçük gruplar oluşturmaya başladı. Dünya'nın yapısı da bu hâle gelince insanlar kendi organizasyonlarını kuruyor ve daha büyük yerlerden gelen işleri yaparak kazanç sağlıyordu. Bu organizasyonlar iyi kötü her telden iş alabiliyorlardı. Savaş zıtı ve savaş yanlısı olmak üzre iki büyük çatının altında gruplanmışlardı.
Her ne olursa olsun Dünya gerçekten değişmişti. Savaş zıtı taraftan bile kadın ticareti yapan, kaçak silah kullanan... İnsanlar küçük yaştan itibaren bu kargaşanın içinde olmak zorunda kalıyordu. Bu gruplar için en önemli şey ruh gücünü en iyi kullanan organizasyonun temelini oluşturan kadınlardı. Bu kadınlar her yönlü yarış içerisindeydiler. Güzellik, para, erkek... Ayrıca birbirlerine karşı olan dövüşleri... Ayrıca organizasyonlarda bu kadınların gelişimden sorumlu olan tıpçı ve mühendisler bulunuyordu. Duruma göre iletimin hızlı olması gerektiğinden sokak yarışlarından doğan o kültür de hâlâ devam ediyordu. Hızlı ve iyi görünen arabalarınız olmalıydı.
İnsanların o samimi ortamı evlerinin içinde kilitlenip kalmıştı. Angela'nın hayatı işte bu zaman diliminde geçiyordu. Dünya'daki en güçlü ruh gücü kullanan kadınların bulunduğu organizasyonların birleşiminden oluşan asil takımın içerisinde. En güçlü kadın Titania olarak.


(Burada benim karakterde kızıl falan Fairy Tail çok severim ben Erza favorimdir ama Erza favorim olduğundan oluşmadı bu karakter. Bu karakteri kafamda çok önceden oluşturmuştum o yüzden Erza'yı severim. Erza'nın lakap da çok karizmaydı dayanamdım. http://www.anitr.com/forum/Smileys/default/cheesy.gif Yorumlarınızı bekliyorum http://www.anitr.com/forum/Smileys/default/smiley.gif ) http://www.anitr.com/forum/Smileys/default/1178087861145.gif

LordPeace
20.Temmuz.2013, 19:01
sıggeeeeeeeeeeeeeeeeeeee gerçekden iyi yazmıssın okumakdan sıkılmadım ki buda yeterli bnce ama biraz karı kıza cok çekmisin beaa bunun haricinde güzel ki onlarda olmazsa olmazımız dozunu azaltsan yeter :) yinede güzel takipcinim ^^

Black Wings
20.Temmuz.2013, 19:05
biraz Claymore benziyor,ama değişik (başlıktaki iyi niyet ne anlamadım)

Migaki
20.Temmuz.2013, 19:40
Öncelikle çok teşekkür ederim . klhkdflghdfkhgksdjfhsdjhfsjk Claymore en sevdiğim animedir etkisinde kalmışlığım vardır ondan böyle oldu jdkfbhfjhgkjsdhfskudhfusıehrewur :D Aslında ileride olaylar çok karışacak değişik değişik djkghkdgksdfsdkuhdk yani ne bileyim aklımda uydurduğumdan beri ismi İyi Niyet idi. Tekrar teşekkür ederim. Bunu ciddi bir yazıdan çok fantezi gibi saçma bir şey olarah okuyun bence yoksa çok saçmalıyorum yani :D Tekrar teşekkürler :)