PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : AMV Nasıl Yapılır, Efektler Nasıl Verilir? (Yine Yardım)Hichigo
02.Eylül.2013, 19:40
Amvleri Görünce iştahlanıyorum Arkadaşlar. Bende Yapıcam Diye İnternette Aratıyorum. Ama Hepside Paralı Programlar Veriyor. Acaba Detaylı Anlatsanız Bilenler falan :77[1]:

TShujin
02.Eylül.2013, 22:57
Ben ufaktan birkaç program söyleyeyim fakat ücretsiz sürümlerinin işe yarayacağını sanmıyorum :D Crackli bulmalısın.

Bunlar ana işlemler için gerekli kesme biçme efekt ekleme yazı ekleme vs.
-Sony Vegas Pro
-Adobe After Effects (Efektlerde bu daha iyi diye biliyorum.)

Bunlar da dosya formatlarını dönüştürmek için.
-Adobe Media Encoder
-Aiseesoft Video Converter & Total Video Converter

Aslında Exia'ya sorarsan sana daha detaylı bilgi verebilir :D Bu işlerle ugraştıgı için. Büyük ihtimal ile konuyu gördüğünde cevap verecektir :D
Şimdiden başarılar dilerim.

Exia
02.Eylül.2013, 23:55
sony vegas pro 11 kullanıyorum TShujin (http://www.animesue.com/member.php?u=1246) zaten programlar ile ilgili gerekli bilgiyi vermiş.
Youtube den amv tutoriallerini izlersen yeterli olacağını düşünüyorum :)


Amv yapımında anime den çok bazı çalışmalar da şarkılar ön plana çıkar şarkı seçimi muhteşem olmalıdır ki iyi sonuç almalısın tabi iyi sonuç almak için hemen vevo ve benzeri copyright paylaşıma izin vermeyen kuruluşlara değil uncopyright alanda yoğunlaşmak gerekir bunu da bir kenara yazalım ama şöyle bir durum var copyright tan bir olasılıkla kaçma ihtimalimiz var.

**NOTE: This AMV is made with non-profit or does not represent another company. I do not own the copyrights to the "video clips" or the "music" in the video!

'Copyright Disclaimer Under Section 107 of the Copyright Act 1976, allowance is made for 'fair use' for purposes such as criticism, comment, news reporting, teaching, scholarship, and research. Fair use is a use permitted by copyright statute that might otherwise be infringing. Non-profit, educational or personal use tips the balance in favor of fair use'

I don't own anything here, I don't own the song or any of the anime used in this amv.

I give full credit to anime and song used in this video. I do not claim any of the material to be my own.

Yada video başlamadan önce 5 saniyelik bir siyah ekran üzerine sol üste çok büyük olmayacak dikkat çekecek şekilde The Audio Has Been Pitched in order to avoid '' copyright yediğimiz kardeşimizin adı ''
ve tabi her zaman işe yaramaz ve geri de tepebilir! dikkat !

Gerekli Programlar
Sony Vegas Pro **: bir çok versiyonu vardır istediğinizi indirebilirsiniz ben 11.versiyonunu kullanmaktayım 12 versiyonu ile birlikte sadece 64 bit e hizmet etmeye başladı beyefendi.
Audacity: Ses editi için birebir.
Freestudio MP4 Converter: MKV formatında ki yada codec'inizin okuyamadığı veya göremediği anca ihtiyacıma doğuyor.İstediğim görüntüyü çok iyi şekilde mo4 e çekiyor.

Benim ihtiyaç duyduğum ve gerekli olduğunu düşündüğüm programlardır.Link vermeyeceğim internette bulmanız daha olası hem zamanla linkler kırılıyor hoş olmuyor.
http://www.animemangatr.com/forum/encode-karaoke-efekt/6868-amv-yapimi-icin-gerekli-bilgiler-ve/


başka forumda açmıştım konuyu istersen oradan bi bak :)

Hichigo
03.Eylül.2013, 00:19
Hiç Bir Şey Anlamadım :D Programların Crackli Sürümlerini Verirseniz Yada Video Falan Çekerseniz Çok Sevinirim :D

Exia
03.Eylül.2013, 00:28
maalesef gelip bana da anlatan olmadı

TShujin
03.Eylül.2013, 10:33
Kendin araştırara, kurcalayarak ve bozarak emin ol daha kalıcı olacaktır. Ben web programlamadayım. Aslında basit bişeydi ama 3 gün ugrastım yapmak için ve bundansonra da unutacağımı sanmıyorum. O sebeple kendin keşfet derim ben :D