PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : [Anime] Sword Art Online Yeni Bölüm Çıkarıyoranime-sensei
06.Eylül.2013, 19:06
Özel anime bölümü yapılıyor.

Anime serisi ile oldukça popüler olan Sword Art Online için özel formatta bir TV bölümü hazırlandığı duyuruldu. Hikaye ve içerikle ilgili herhangi bir bilgi verilmezken, animenin 2014 yılı sonunda çıkacağı açıklandı.

Anime Bilgileri :

http://i.imgur.com/tU0OrCE.jpg
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik, Oyun, Romantizm, Shounen
Yayınlanma Tarihi: 08.07.2012 – 23.12.2012
Bölüm Sayısı: 25
Yönetmen: Ito Tomohiko (Occult Academy)
Senaryo: Kizawa Yukito (Bakemonogatari, Nisemonogatari)
Yapımcı: Miki Kazuma, Kashiwada Shinitirou
Firma / Stüdyo: Aniplex, A-1 Pictures, Genco, DAX Production, Aniplex of AmericaL, ASCII Media Works
Müzik: Kajiura Yuki
Başlıca Seiyuular: Matsuoka Yoshitsugu (Kirigaya Kazuto), Tomatsu Haruka (Yuuki Asuna), Koyasu Takehito (Sugou Nobuyuki)
Kitap: Sword Art Online
Yazar: Kawahara Reki
Opening: LiSA – Crossing Field, Eir Aoi – Innocence
Ending: Haruka Tomatsu – Yume Sekai, Haruna Luna – Overfly
2022 yılında piyasaya sürülen Sword Art Online, bir VRMMORPG (Virtual Reality Massive Multiplayer Online Role-Playing Game) oyunudur. Oyuna başa takılan bir alet aracılığıyla bağlanılır. Oyuncular oyunda, Nerve Gear adı verilmiş bir teknoloji (sinir sistemi kontrolü gibi bir şey) kullanarak kendi bedenleriyle avatarlarını kontrol ederler.
Bir gün oyuncular, oyundan çıkış yapamadıklarını fark ederler. Oyunun kurucusu Kayaba Akihiko, oyunculardan 100 katı da temizlemelerini istemektedir. Her katta bir boss bulunmaktadır ve son kattaki final boss’u öldürebilen oyundan çıkabilecektir. Oyundan tek çıkış yolu budur. Ancak ne var ki, oyun içinde ölen gerçek hayatta da ölecektir. Ayrıca dışarıdan biri oyuncuların başındaki aleti çıkarmaya çalışırsa alet oyuncuları öldürecektir.
Oyun; Aincrad adındaki 100 katlı, uçan dev bir kalede geçer. Oyun, diğer MMORPG oyunları gibi level atlama, skill geliştirme özellikleri içerir.

ladydark
06.Eylül.2013, 19:16
Bir ara kendilerinin ilk serisini izlemek isterim,o kadar populer ki çoğu forumda olsun sitede olsun yorumları genelde iyi ve daha devamı çıkacağı bellli değilken (ki hala çıkacak mı onu da bilmiyorum,bilgi verirseniz de hani fena da olmaz :) ) devamını isteyenlerin sayısı azımsanacak kadar değildi.

anime-sensei
06.Eylül.2013, 19:49
Serinin devamının çıkıp çıkmayacağı konusunda kesin bir bilgi yok ama tahminimce çıkacak olan bu bölümle reyting ölçümü yapıp yeni sezon yayınlayabilirler

Burakesan
06.Eylül.2013, 20:05
Çevirisi benimdir :megane:

anime-sensei
06.Eylül.2013, 21:08
Hızlı olup türkanimeye ilk biz pazarlarsak siteye acayip reklam artısı olur :))