PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Müzik Bölümü, Oyunlar Bölümü, Foruma Yeni TemaHichigo
10.Kasım.2013, 15:25
Oyun bölümünü çok abarttım biliyorum ama gelse de çok hoş olurdu ^^

1 -) Müzik bölümü : İster anime ile ilgili olsun ister olmasın, bir müzik paylaşım bölümü çok güzel olurdu. Nightcore'ler falan paylaşılsa. :3

2 -) Oyunlar bölümü : Anime temalı oyunlar, anime temalı olmayan oyunlar falan filan paylaşılsa. Mesela internet üzerinden oynanılan oyunlarda olur. ama torrent linksiz.

3 -) Tema : Forumda 3 tema hazırdan var biliyorum. Ama yetersiz gibi. biraz daha iç açıcı, biraz karanlık, birazda mecha türden temalar yapılsa mesela. (Seve seve yardım ederim)

İyi günler forum halkı :pompom[1]:

dark.lord
10.Kasım.2013, 15:45
http://www.animesue.com/ost-amp-amv/
(http://www.animesue.com/ost-amp-amv/)OST & AMV bölümü anime müzikleri için bulunmakta, anime dışında müzik yayınlamak hem saçma olur hem de ilgi çekmez anime sitesi için :)

Oyun bölümü eskiden sitemizde bulunmaktaydı, ilgi çekmediği için güncel tutulmadı güncel tutulmadığı için ölü linkler havada uçuştu bizde kapadık, o yüzden tekrar açmayı düşünmüyoruz.

Tema konusuna gelirsek bende bir kaç güzel tema daha yapmak istiyorum ama bu aralar pek fırsatım olmadığı gibi olan fırsatlarda da projelere yöneliyorum, grafik konusunda sağlam bilgili biri çıkarsa tabi ayrı çünkü en çok zamanı grafik yapımı alıyor o konuda biri yardımcı olursa yaparız :)

Hichigo
10.Kasım.2013, 15:50
Öncelikle çabuk gelen yorumunuz için teşekkür ederim.

Ve bölümü daha yeni görüyorum haberdar ettiğiniz için sağ olun.

Şimdi forumun hiti yükseldi belki ölü linkli konulara bir müddet verirseniz, hala değişmezse kilitleyebilirsiniz. Bence gayet güzel olurdu. (Bence.)

Temada az çok bir iki edit yapabilirim. Seve seve yardım edebileceğimide tekrar belirtmek isterim :)