PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nekketsu - Japon Oyun Firması - Küçükken Atari'de Oynadığınız Pek Çok Goal3 KahramanıHichigo
20.Kasım.2013, 12:37
Arkadaşlar Küçükken Atarilerimiz Vardı. Forumun %80inde Vardır. Nes Olarak Geçiyor Adı. Goal3, Unutulmaz Ve En Heyecanlı, -o heyecanı şimdiki fifa ve pes oyunlarında bulamazsınız- Final kupası için mücadele ettiğimiz kavgalı, süper şutlu bir nostalji oyunudur. Belki pek çoğunuzdada yine bu oyunun başka serileri vardır nes'te. Mesela hero story, heroes back, gibi vs.vs. yarışmalar var, kavgalar var, sadece futbol değil yani. Bana göre en heyecanlı oyun turnuva oyunuydu. Sonunda 2 kaplanla mücadele ediyoruz. Kaplanların süper güçleri var.

Herneyse uzatmadan konuya geçeyim bence bu nostaljiyi herkese yaymalıyız. Fanmade yapımı bir oyunuda mevcut. İndirme linki aşağıda.

Belki bu oyun serisini bilenleriniz vardır. Pc koluyla muhteşem oynanılıyor. Konu açma nedenim azıcık nostalji :goodmood:

Fanmade yapımı oyunun ismi KD Burning legends (Kakotou Densetsu, Turnuva dediğim oyun) Rainbow edition. Oyunun Orjinali, "Nekketsu Kakutou Densetsu Burning Tournament Legends" olarak geçiyor. Galiba japonyada satın alabiliyoruz oyunu ben şahsen bulamadım. Bir tane bulsamda oyun japoncaydı. Neyse bu serinin tüm oyunlarını oynayın bence bu oyunlardaki zevki başka yeni çıkan fps oyunları, mmorpg oyunlarında bulamazsınız benden söylemesi.

Not : atarisi olan her kişi düşünmüştür, Düşünmeyen %1'lik kısımda forumumuzda yoktur her halde : "Bu televizyon nereyi vurduğumu nasıl anlıyor, kuşu vursam kuş düşüyor başka biyeri vursam mermi bitiyor hayret bişey."

Neyse işte "KD Burning Legends Rainbow edition" İndirme Linki : http://www.galaxyoffiles.com/planet/4d132ea4hfi0/Beta1.8+KD+Rainbow.zip.html

İyi Günler, bu oyunların tadını bilen değerli insanlar, İyi günler forum vatandaşları.

oosmankaplan
22.Kasım.2013, 06:09
ne oynardık be eksiden sabah akşam :D bunun birde basketbol olanı vardı oda süperdi

Hichigo
22.Kasım.2013, 13:19
ne oynardık be eksiden sabah akşam :D bunun birde basketbol olanı vardı oda süperdi

Aynen. Ve sanırım bahsettiğin "dunk heroes". Florida ile falan karşılaşırdık, hepsinin süper güçleri olurdu ışınlanma, güç, zıplama vb.vb. Ve bizim takımında ancak gururu vardı :D