PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SelamlarLeps
31.Mart.2014, 22:31
Ben Mahir.
Yeni katılıyorum çünkü merak ettim Kingdom mangasına el atanınız yok sanırım ve yoksa başlamayı düşünürseniz çeviri konusunda yardımcı olabilirim ama varsa ve çevirmen sıkıntısı varsa o konudada ing-tr yardımcı olabilirim. Güzel bir manga ve tr manga severlerinde okudukça seveceğini düşünüyorum.
Not: Yanlış yerse kusura bakmayın..

Burakesan
31.Mart.2014, 23:47
Hoş geldin, Mahir.

Kingdom mangasına el atan bir grup yok sanırım. Site olarak da başka bir manga projesine girişebileceğimizi sanmıyorum. Çevirmen olsa editör gerek, editör olsa çevirmen gerek. Çevirmen olsa bizi yarı yolda bırakmayacağı (ki çoğu daha ilk bölümde bırakır) ne malum. Bu yüzden herhangi bir çeviri tecrübesi olmayan çevirmenlerle bir projeye girişmiyoruz. Yarım kaldığı zaman hem biz üzülüyoruz hem de okuyucular. Yarım kalan bir seri oluyor ve belki de bir daha hiç çevrilmeyecek bir manga haline gelebiliyor.

Leps
01.Nisan.2014, 00:06
hoş bulduk. Haklısın editleme işini biraz inceledimde uğraştırıcı duruyor. Yeni başlayan çevirmen konusunda haklısın tabiki ancak bırakmak değilde haftada belirli bir sayıya kadar ayarlayabilrdim okunsun istedim bu manga neyse ilerde belki :)