PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Rosario + Vampire sezon 3 Hakkındadenizfurkan
31.Mayıs.2014, 00:26
Arkadaşlar bildiğiniz üzere Rosario Vampire 2. sezonu kapanış bölümüyle final verdiler.Aslında pek final sayılmaz.Şimdi sizlere Burakesan abiminizin bize çevirdiği bu mangadan hikayeden anladığım kadarıyla bazı tahminlerimi anlatıcam.67. kapanış bölümünü okuyanlar ve mangayı eksizsiz bütün hikayesini okuyup bitirenler anlayabilecektir.Yazının bundan sonrasında bazı yerlerde spoiler içermektedir o yüzden isteyenler okumasın.Şimdi kapanış bölümünde Tsukune'nin eğitimi için şoför amca :dd (Nurari) Moka-san'ın babası(Issa shuzen) ile konuşmuşlar ve eğitim vermeye başlamıştı.Kapanış bölümünün başında icabına bakıcam öldüreceğim gibisinden bir şey konuşulmuştu.

Tsukuneden mi bahsediyorlar orasını hala çözemedim.Neyle asıl konumuza dönelim.Issa Tsukune ile eğitime başlamıştı.Eğitim sırasında Issa kızı Moka ile ilgili bir kaç detay vemişti Tsukuneye.Buradan anlayabileceğiniz üzere ortaya bambaşka bir mecaraya giriş yapılıyor.Benim umudumda diyebiliriz.Yani anlıyacağınız üzere her şey kapanış bölümünde.ROSARİO + VAMPİRE 3. sezonun çıkması gibi bir şey söz konusu olabilir ama ne zaman çıkacak onu bilemiyorum.Ben bu konuda çok araştırma yaptım ve burada bildiklerimi sizinle paylaştım.Bana kalırsa animesinin 3. sezonu çıkıp sezon bittikten sonra Mangasınında 3. sezonu başlayacak.Yani bu mangayı sevipte bitti diye üzülenler bu yazdıklarımı ve kapanış bölümünü iyice bir okusunlar.Ne demek istediğimi zaten anlarlar.Söylediklerime eklemek istediğiniz yada fikirleriniz olursa aşağıda anlatın.
Eğer manga hakkında sorunlarınız olursa bana mesaj atabilirsiniz.Burakesan ve mangadan öğrendiklerimin kadarıyla size anlatacağım.Tabii benden daha ii Burak abi ablatır size. :E___5082ZHJBPWFG:

Burakesan
01.Haziran.2014, 12:12
Ben başkası anlatsın diye bekliyorum :)

denizfurkan
01.Haziran.2014, 18:12
Ben başkası anlatsın diye bekliyorum :)

En iyisini sen bilirsin abi.Eserin çevirmeni sensin :D

Deadpool
01.Haziran.2014, 20:02
Animesinin 3. sezonu çıkarsa süper oldur gerçekten mangasını okumadım ama resimlerinden anladığım kadarıyla güzelmiş

Burakesan
01.Haziran.2014, 21:24
Animesinin 3. sezonu çıkarsa süper oldur gerçekten mangasını okumadım ama resimlerinden anladığım kadarıyla güzelmiş

Ben animesinin 3. sezonu konusunda ümitliyim. Mangada yeteri kadar malzeme birikti. Bildiğim kadarıyla Tsunami öncesinde 3. sezona dair çalışmalar yapılıyormuş.

gvanduri
01.Haziran.2014, 22:37
ilk iki sezon gibi olursa güzel olmaz bence
mangaya uyarlayarak yapsalar çok güzel bir seri olur

denizfurkan
02.Haziran.2014, 11:14
ilk iki sezon gibi olursa güzel olmaz bence
mangaya uyarlayarak yapsalar çok güzel bir seri olur

Animesinde ilk 2 sezon mangaya bağlı pek gitmedi sadece mangadaki ana konudan bağımsız olan bölümler vardı.Animesinin 3. sezonunda mokanın geçmişiyle ilgili olursa süper olur bence.Burak abinin dediği gibi tsunemi öncesi 2012 yılında 3. sezona başlamışlar fakat doğal felaketen sonra yapım çalışmasını bırakmışlar.Ama şimdi manganın 2. sezonuda bittiğine göre bence tekrardan başlayabilirler.

küçük kedi
02.Haziran.2014, 17:08
bende pek beğenmedim ilk 2 sezonunu mangaya hele hiç bağlı değildi (mangayı okumadım yorumalra göre :D) ben birini seçmesini istiyorum tsunami yüzünden 3.sezon yayınlanmamıştı

Oğuzhan22
10.Şubat.2016, 17:54
Tsunamiden etkilenen sirket gonzo uzun zmndir anime yapmiykrdu ama 2016 animelerinde ao no kanata (yanlis da hatirlio olabilirim) adli animeyi yapiyor yani rosario nun yapimcisi piyasaya donsu ins 3. Sezon fikirlerinden vazgecmemistir