PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Amagi Brilliant ParkCloudT
04.Kasım.2014, 23:04
http://i.imgur.com/5L48SOI.jpg

Light novel serisi olan Amagi Brilliant Park, kyoani stüdyoları tarafından 13 bölüm olarak animeye uyarlanmış bir seridir.

Lise öğrencisi Seiya Kanie, gizemli yeni öğrenci Isuzu Sento tarafından -zorla- bir eğlence parkına götürülür.Amagi Brilliant isimli park, eski ve şaşalı günlerinden uzak günler yaşamaktadır. ardından parkın müdürüyle tanışan seiya, parkın iki hafta içerisinde 100.000 gibi yüksek bir müşteri sayısına ulaşılmazsa kapatılacağını öğrenir ve parkın müdürü, parkın kurtarılması konusunda, parkın yöneticiliğini yapmasını ister.

Serinin yönetmenliğini, bir çok seriden tanıdığımız, (bkz: fumoffu) (bkz: hyouka) (bkz: suzumiya haruhi) Yasuhiro Takemoto üstlenmektedir.


Tanıtım Videosu

http://www.youtube.com/watch?v=qxQ8Zrlmuhk

Burakesan
07.Kasım.2014, 16:38
Konusunu çok etkileyici bulmadım doğrusu, ama şu başroldeki erkeğin prensesle ne geçmişi var merak etmiyor değilim.

Popülerlik için Ecchi öğelere başvurulması bana artık gına getirdi.

Yemek yerken izlemek için iyi, oturup ciddi ciddi izlenebilecek, konunun ötesini pek merak ettirebilecek bir anime değil.

Paylaşım için teşekkürler.

(250 bin değil miydi amaçlanan sayı, ben mi yanlış hatırlıyorum?)

CloudT
07.Kasım.2014, 23:05
500.000 diye aklımda kalmış. Ya temmuz yada ağustos kadardı... Ve evet, ciddi ciddi izlenebilecek seriden öte, çerezlik serilerden biri. İzle ve geç... Bu yüzden, aklımda çok net şeyler kalmamış. Seiyuu kadrosu, renkler ve bir kaç unsurdan dolayı keyifli ama ötesi değil.