PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Haruno Sakura [Sakıra işte. ]hayalet
09.Kasım.2011, 01:50
http://18.img.v4.skyrock.com/18a/anti-sakura06/pics/1130274612_small.jpg (http://18.img.v4.skyrock.com/18a/anti-sakura06/pics/1130274612_small.jpg)

İlk görünüm : Manga 3.
Anime 1. bölüm.

Eser Sahibi : Masaşi Kişimoto

Seslendiren: Çie Nakamura

Yaş : 1. kısım 12-13 ( aslında zeka seviyesi pek yüksek değil. )
2. kısım 15 ( hala 06. http://www.animesue.com/forum/Smileys/default/exciting.png )

Doğum tarihi: 12 temmuz 1994

Rütbesi : Çünin

Bağlılığı : Konohagakure

Şimdiki Takımı : 8 kişilik ekip : Hatake Kakashi, Uzumaki Naruto, Yamato,Sai,Kiba,Shino,Hinata.

Önceki Takımı : Takım 7. Hatake kakashi, Uzumaki Naruto, Uchiha Sasuke, Ve bu Şapsal.

Jutsu/ kekkei Genkai :Dokumeki no Jutsu

Bunşin no Jutsu

Kawarimi no Jutsu
Karakter Tanıtımı :


Naruto seriisinde hayali ( aşırı salak ) bir karakterdir.
Öküz naruto'nun aşık olduğu bi kızdır, buna nazaran bizim mal kız hala sasuke sasuke deyip ölmektedir ! hoş sasukenin umuru bile değil ya. Sakura Haruno Naruto ve Sasukenin hem takım arkadaşı, hem de arkadaşlarıdır. ( Hoş bu odunluk derecesindeki kalın kafası ile ne anlar Sakura arkadaşlıktan. ) Baş karakter Naruto'nun başını döndüren bir karakter olmasına rağmen gerçekten beceriksiz ve senaryoyu bombok eden bi tip.
Çünin sınavında tam bir beceriksiz olduğunu ve işe yaramadığını kabul ettikten sonra, hele hele naruto ve sasuke bu kadar ilerlemiş iken, kendisinin hala aynı yerde durdugunu gördüğünde ve gerizekalıca sasuke köyden ayrılırken, hiçbirsey yapamazken kalkıpta naruto'ya yalvarması üzerine tam bir beceriksiz oldugunu kabul etmiş ve ( allem etmiş kallem etmiş ) Tsunade'nin öğrencisi olmustur. (olmuştur olmasına da, olmasının tek sebebi ise başka bir bok bilmemesidir. Zaten eğitimlerinde bile en baştan başladığı görülür. ) Gelin buyrun Naruto Shippuden ' e ;
Shippuden'de Tsunade'nin verdiği tek şeyin iyileştirme jutsusu değil, olağan üstü kas gücünü de verdiği görülür. Yani Tsunade onu sadece bir doktor olarak değil kendisinin bir küçüğü ( küççük Tusii. ) olarak da yetiştirmiştir. Ama gelin görün ki, ne o doktorluk ne de o olagan üstü kas gücü bu kızın zekasını ilerletebilmiştir. O hala 06 yaşında oyuncak yaşını daha aşamamış, Naruto'nun arkasına sığınan ( ama ondan nefret eden ) Kıskanç, haset, kahrolası bir karakterdir.