PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Toradoraagita
09.Kasım.2011, 03:20
http://hikaruivy.files.wordpress.com/2010/09/toradora_main.jpg

Toradora Bölüm Sayısı: 25
Anime Türü : Romantizm , Komedi , Okul , Drama ,
Lise ikinci sınıfa başlayan Ryuuji Takasu sevimli ve sıradan bir çocuk olmasına rağmen, belalı biriymiş gibi görünen bir yüzü olduğu için çevresindekiler ondan kaçınmaktadır.

Ryuuji okulun ilk günü en yakın arkadaşı Yuusuke Kitamura ve uzun süredir hoşlandığı kız Minori Kushieda ile aynı sınıfta olduğunu görünce çok sevinir.
Ancak beklenmedik bir anda & okulun en tehlikeli ve risk seviyesi yüksek yaratığı denen ve aynı sınıfta olduklarını kısa süre sonra öğreneceği Taiga Aisaka’ya çarpar. Ufak yapılı ama oldukça vahşi bir kız olan Taiga da kendisi gibi arkadaşları, hatta ailesi tarafından bile dışlanan biridir.

Başta kavgayla başlayan ilişkileri, toplumdan dışlanmanın ortak derdiyle zamanla dostluğa ve sevgiye dönüşecektir.

alıntıdır.

ice queen
15.Ocak.2012, 14:31
Sonunun aceleye getirildiğini düşünsem de bütüne baktığımda keyif verici bir animeydi.Ryuju'nun temizlik hastalığı ( evindeki küfleri diş fırçasıyla temizlemeye kadar götürmüş işi ) animedeki en hoş detaydı :o_o: Taiga küçük ama çok etkili bir o kadar da tatlı çizimli bir karakter ilk başta biraz yadırgasam da daha sonra sevdirmişti bana kendini. Rjuyu ve Taiga'nın Yuusuke ve Minori'ye karşı olan duyguları bana lise zamanlarımdaki platonik aşklarımı hatırlatmıştı ah ah ne güzel günlerdi onlar :1178088012565:
Kısacası eğlencelik, izlenilesi bir anime :ml67:

vivi
15.Ocak.2012, 16:06
Taigaa *-* Ryuuji *-* her eve bir ryuuji lazım ya ben istiyorum şahsen *-* elimnden her iş gelir saygılı, duyarlı, kendince hoş biri of of :banzai: Gerçek hayatta niye yok ki bunlardan :moli_7ree_072: Animceiler bu yüzden bekar oluyo asdf
ehmm sonu ile ilgli ice queen e katılıyorum biraz daha işlenmesini isterdim ben de, Türk filmi sonu gibiydi ayrıca ama çok tatlıydı her haliyle anime *-*
Taiga karakterini de çok seviyorum, Taiga aşkına izlenir!!

Incoerenza
15.Ocak.2012, 18:39
İzlediğim ilk animelerden biriydi bu müthişti taiganın komik hallerini görmek çok hoştu

CountessDracula
09.Ağustos.2012, 18:00
Çok hoş bir animeydi. Hayal kırıklığına uğramazsınız.
Konu için teşekkürler.

Misaki Mei
24.Mayıs.2013, 20:23
Vıcık vıcık romantizm olan bölümleri harici çok eğlenceliydi.Hem beni de minyonluğuma ısındırdı! :moli_7ree_064: