PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Alucard (hellsing)hayalet
09.Kasım.2011, 13:01
Alucard

Alucard bir nosferatu(gerçek vampir)dir. Sonradan ısırılarak vampir olmamıştır. Bilinen en güçlü vampirdir. Bir operasyona Alucard'ın tek başına gitmesi yeterlidir. Animenin baş karakterlerindendir. Sakin bir yapıya sahiptir. Savaşmaktan zevk alır. Dövüşürken silah kullanmayı tercih eder. Walter'ın Alucard için yaptığı silahın adı "Hellsing arms 13mm auto anti-freak cannon jackal"dır.Silah 39 cm uzunluğunda ve 16 kilogramdır. Mermileri 13 mm dir. Civalı ve kutsanmıştır.Integra'nın hizmetkarıdır. Kendi gerçek gücünü anlayabilmek için kendisi gibi gerçek vampiri bulmak istemektedir. Seras Victoria'yı sonradan ısırıp vampir yapmıştır.

Aslında gerçek adı draculadır Alucard-Dracula. Tersten okuyun.

Aslında 3. Vlad Dracula'dır. 13. bölüm son dakikalarda yüzünün sağ tarafında bıyıklı bi adam çıkıyor. O adam 3. Vlad Dracula'dır. Ayrıca bunu 13. bölümde düşmanını kazığa oturtmasından da anlayabiliriz. Voyvoda 3. Vlad diğer adı ise Kazıklı Voyvodadır.

http://i54.tinypic.com/2v2fldy.jpg (http://i54.tinypic.com/2v2fldy.jpg)

Nosferatu Alucard
20.Mayıs.2012, 23:04
Müthiş animenin müthiş karakteri :078[1]: Bide insanın ilk animesindeki favori karakteri olunca tapıyo resmen.Hastayım sana Alucard alskjdlask :D

dark.lord
20.Mayıs.2012, 23:20
Hellsing serisini daha izlemedim sizce hemen izlemeliyimiyim :D

Burakesan
21.Mayıs.2012, 00:09
Acele etmeye gerek yok .Çok hoş bir anime değil bence :maikka:

smlyhee
21.Mayıs.2012, 01:14
Hellsing serisini daha izlemedim sizce hemen izlemeliyimiyim :D
İzle izle, vampirlerin hasını orada gör *-* Sonra da Hellsing Ultimate izle çünkü mangasına sadık kalınarak yapıldı o ovalar :moli_7ree_064: Ama çizim bakımından da TV serisi çok iyi :o_o:
Ahh Alucard :love:

Tersten okunuşunun Dracula oluşturduğunu ve o bıyıklı adamın Kazıklı Voyvoda olduğunu öğrenince resmen şok olmuştum. Birkaç gün boyunca kendime gelememiştim ve Hellsing'e bir kez daha hayran kaldım :o_o: TV serisini tekrar izlemeye karar vermiştim ama bendeki berbat kalitede ve Tr dublaj olduğundan raw indirip izleyeceğim u.u Ayrıca Tr dublajdaki Alucard ve Integra'nın seslendirmeni (aslında neredeyse Seras dışındaki herkesin) ha-ri-ka! Gerçekten Tr dublajlı olarak izlediğim en iyi anime. Hele Alucard'ın dublajı harika yapılmış ve adama cuk diye oturmuş. Ahh~ o sese resmen hayran kaldım :love:

ProDigy
20.Temmuz.2012, 17:32
alucard adamm:DD ellerine sağlık güzelm olmuş