PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hinata HyūgaSentius
09.Kasım.2011, 13:10
Hinata Hyuga

* Yaş: 121-132 (I. Kısım’da), 15 (II. Kısım’da)
* Rütbe: Çuunin
* Seiyuu: Nana Mizuki

Hinata Hyuga ( Hyūga Hinata), Hyūga klanının ana dalının en büyük kızıdır. Babası Hiashi Hyūga tarafından klanın varisi olması için eğitilmiştir fakat zaman içinde onu kayıp bir hedef olarak addetmiştir. 8. Takım'daki ilk zamanları boyunca Hinata'nın kendine olan güven eksikliği ve dövüşmeye olan isteksizliği yeteneklerini kullanmasına engel olmaktadır. Becerilerini geliştirmek için çalışmasına rağmen bir çekişme ile karşı karşıya kaldığında hemen vazgeçer ve dolayısıyla aldığı her görevde başarısız olur. Kendini değiştirme teşebbüsü ile Hinata, öneleme maçlarında kuzeni Neji Hyūga ile dövüştüğü Çuunin Sınavları'na girer. Neji kolayca ona üstün gelmesine ve dövüş süresince alay etmesine rağmen Hinata azimle devam eder ve aşağılamalarından biri Neji'ye karşı geri bile kullanır. Aldığı yaralar iyileştikten sonra Hinata kendini geliştirmek için çalışmaya devam eder. Çabaları, sonunda, onu eğitimine devam etmesi için cesaretlendiren babası ile daha iyi bir ilişki elde etmesine yol açar.
Hinata, Naruto Uzumaki'ye Akademi'den beri aşıktır. Hinata'nın ona duyduğu hisler Naruto'nun kararlılığından, kendinden eminliğinden ve gücünden yani kendinde eksikliğini duyduğu özelliklerden kaynaklanmaktadır. Hisleri çok net olmasına ve çoğu karakterin de bunun farkında olmasına rağmen Hinata, Naruto'yu sevdiğini henüz açıkça onaylamaz. Naruto da Hinata'nın hislerinin farkında değildir. Hinata, etrafında Naruto varken ürkek kabuğunu kırmaya eğilimlidir, bu amaçla o yanında olduğu zaman yardımcı olabilmek için aşırı güç sarfeder. Ayrıca Hinata, her zaman Naruto'nun tarafındadır ve onu savunmakta bir an bile tereddüt etmez, hatta Naruto'nun kendisine karşı bile. Hinata'nın, kendini iyileştirmek için olan azminde Naruto anahtar bileşen rolündedir. Animede, sonunda, eğitiminin meyvesini alır ve Hyuuga klanının en güçlü tekniklerini harmanlayan kendi tekniğini geliştirir: Şugohakke Rokujūyon Şō ( Şugohakke Rokujūyon Şō). Bununla Hinata, çakra bıçakları oluşturur ve görüş alanındaki herhangi bir hedefi vurabilir. Bıçakların hızı ve ihtiyaç olan kontrol miktarı nedeniyle Hinata bu tekniği hem saldırı, hem de savunma için eşzamanlı kullanır.

Alıntıdır

souleater
08.Eylül.2012, 09:46
Hinata Hyuga

* Yaş: 121-132 (I. Kısım’da), 15 (II. Kısım’da)Bura hariç iyi yapmışsın :D Heralde 12-13 yazacağına 121-132 yazmışsın :=D: Ben ilk gördüğümde gerçek sandım sonra 15i görünce anladım :D Ama yine de iyi tanıtım :goodjob:

<--- Güncellendi --->

Aslında bir de resim eksiği var.

Doqac00
08.Eylül.2012, 09:52
Bura hariç iyi yapmışsın :D Heralde 12-13 yazacağına 121-132 yazmışsın :=D: Ben ilk gördüğümde gerçek sandım sonra 15i görünce anladım :D Ama yine de iyi tanıtım :goodjob:

<--- Güncellendi --->

Aslında bir de resim eksiği var.

hehehe hinata nine :D

Serininjaa
28.Temmuz.2013, 17:16
Resimde olsaydı bir eski hali bir yeni tmm