PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : DevilMayCry (Sparda,Vergil)hayalet
09.Kasım.2011, 13:23
2000 yıl önce sparda Cehennemin geçidini force edge ve alastor isimli 2 kılıca mühürlemiştir.
Force Edge Vergil'e Alastor ise Danteye verilmiştir. Sparda ve oğulları birbirine çok benzerler saçları beyazdır giydiği elbiseler renkleri farklı olmak üzere hep aynı tür üzeredir Sparda Mor. Vergil Mavi Dante ise Kırmızı Bir Elbise Giymektedir. Ama Dante ile Vergil zıt 2 karakterdir.
Vergil güce tapan sparda olmaya çalışan ve Danteden daha çeviktir Dante gibi alay etmeyi sevmez silah kullanmayı sevmez.Dante ise tatmin edilmeyen egosu karizmatik alaycı tavırları ile her zaman baştacı olarak tutulmuştur. Vergil Danteden güçlü olduğu halde dante bir amaç için savaşıyorsa örneğin iyilik vergilin kazanma şansı yoktur. Tabi sadece force edge ile sparda olunmuyordu 2 kolye vardı 1'i Vergilde 1'i ise Dantede Vergil Dantedeki Kolyeyi Almayı Planlıyordu ters giden birşeyler vardı. Arkham Vergili doldurup kendisi sparda olmak istiyordu ve bunuda başarmıştı. 2 kolyeyi ve force edgeyi alıp sparda olmak istedi. Atladığı Tek madde ise spardanın kanından gelmeyen biri sparda olmaya calısırsa başka bir yaratığa dönüşürdü yani artık arkham biçimsiz güçlü bir yaratıktı. Dante Arkhamla savaşırken Vergilde ordaydı 2 düşman kardeş napıcaktı ve en doğru olanı yapıp 2si eski günlerdeki gibi arkhama karşı savaşıp kazandılar. Ve ortaya force edge ve 2 kolye düştü 2 side koştu Dante force edge kendi kolyesini aldı Vergil ise kendi kolyesini ve cehennem geçidinde olan 2 kardeş cıkmayı düşünürken vergil geçidin içine atlamak istedi dante kolundan yakalasada vergil dantenin eline katanasıyla vurup(yamato) asagı düştü ve dante oradan cıktı ve akıllarda su soru işareti kaldı vergil bir zamanlar kendisini neloangeloya dönüştüren karanlık prensle tekrar savaşmak içinmi atlamıştı yoksa ölümemi bu bir soru işareti olarak kaldı...
Alıntı Değildir Oyunun Storylerini Anlattım http://www.animesue.com/forum/Smileys/default/big_smile.pnghttp://www.animesue.com/forum/Smileys/default/big_smile.png

http://www.studiodink.com/Images/Anime%20Videogame/Vergil_2.jpg (http://www.studiodink.com/Images/Anime%20Videogame/Vergil_2.jpg)
http://api.ning.com/files/nugHR4VSjUubSZWzd4qyu5gCSQxGnCr7DPn7bowpS9PH54ozN9 MFTRXqGndD-WRFt*HlfZoKXhblok3-Wn3fL5EWci3QqDtm/TheLegendarySparda.jpg (http://api.ning.com/files/nugHR4VSjUubSZWzd4qyu5gCSQxGnCr7DPn7bowpS9PH54ozN9 MFTRXqGndD-WRFt*HlfZoKXhblok3-Wn3fL5EWci3QqDtm/TheLegendarySparda.jpg)