PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : School Rumbleagita
09.Kasım.2011, 23:12
http://thiamere.files.wordpress.com/2008/06/sr2.jpg

Tanıtım
"Sana kesinlikle söyleyeceğim...
Senin sayende mutlu olabildim
Kesinlikle söyleyeceğim..."
School Rumble

Tsukamoto Tenma, lise 2. sınıfa yeni geçmiş bir öğrencidir ve uzun zamandan beri sınıfın "garip" çocuğu Karasumaru Oji'ye aşıktır. Ancak Tenma'nın haberi olmadığı bir şey vardır. Okulun serserisi Harima Kenji de Tenma'ya karşı, çok uzun zamandır hisler beslemektedir. Harima'nın karakteri, Tenma'nın olayları yanlış anlama yeteneği, okulun güzel ve zengin prensesi Sawachiga Eri, sınıf başkanı ve Tenma'nın kızkardeşine aşık olan Hanai Haruki, onun çocukluk arkadaşı Suoh Mikoto, herşeyden haberi olan Akira Takano, D-cup hastası Imadori Kyousuke ve pek çok uçuk karakter işin içerisine dahil edildiğinde 2-C sınıfında ne aşk ne de okul hayatı normallik kalıpları içerisinde geçmeyecektir.

Karakterler
Tenma Tsukamoto -> Lise ikinci sınıfa gidiyordur ve aynı sınıfta bulunan Karasuma'ya aşıktır. Hiperaktif, neşeli, birazda sakar olan bu kız ne yapıp etse de Karasuma'ya bir türlü aşkını itiraf edemez, çünkü aynı zamanda çok utangaçtır. Ayrıca mümkün olduğunca da arkadaşlarına yardım etmek için çaba göstermektedir.

Oji Karasuma -> Çok ilginç olduğu kadar hiç gülümsemeyen ve garip ve tuhaf hareketleri bulunan bu çocuk Tenma'nın ona aşık olduğunu bilmez, fakat Tenma'ya karşı arkadaşça davranmayı da ihmal etmez.

Kenji Harima -> Sırılsıklam Tenma'ya aşıktır ve Tenma'nın Karasuma'ya olan aşkını bilse'de vazgeçmek bilmeyen bir yüreği vardır. Sınıfın kabadayısı ve hayvanlarla çok kolay bir şekilde anlaşabilen bir yeteneği vardır.

Eri Sawachika -> Okulun en zengin, kibar ve seçkin olarak bilinen bu kız hep yalnızdır. En iyi arkadaşı Mikoto'dur. Çünkü ilk karşılaşmalarından itibaren kendisini de anlayabilen birileri olduğunu anlamıştır. Ayrıca Harima'ya ilk önce sapık gözü ile bakarken sonra onu anlamaya başlayarak ondan hoşlanmaya başlar.

Mikoto Suo -> Kenpo adlı bir dövüş stilinde oldukça yetenekli ve hünerlidir. Okulda sözel olarak yapılan derslerde oldukça iyidir. Bazen hırçın bazen sakin olabilen en çok fevri olarak davrandığı durum Imadori'nin davranışlarıdır.

Akira Takano -> Okul dışında ek bir işi olan korumalık yapmaktadır, fakat bu işini çok gizli tutmaktadır. Çünkü işi ciddi ve tehlikelidir. Hiç gülmez ama gülünce de çok şirin olur ama bu animede gösterilmez. Zeki, fotoğraf çekmeyi seven ve aynı zamanda yanlış anlamaları (Harima için) çoğu zaman kendisi düzeltmektedir.

Haruki Hanai -> Oldukça dürüst ve yalan söylemeyi sevmeyen birisidir ve Tenma'nın kardeşine aşıktır. Kenpo sporunda oldukça yetenekli ve becerikli olduğu kadar Yakumo'ya da o kadar kibar, sevgi dolu ve dürüsttür.

:alıntıdır: dark.lord