PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hidanhayalet
10.Kasım.2011, 02:09
http://images.absoluteanime.com/naruto/hidan.jpg (http://images.absoluteanime.com/naruto/hidan.jpg)

İsim:Hidan((飛段)
Kişisel özellikleri:
Boy:177,1 Cm
Kilo:56,8 Kg
Takım Arkadaşı:Kakuzo
Yaş:22 (Genç daha http://www.animesue.com/forum/Smileys/default/exciting.png )
Sınıflandırma:Mİssing-nin
Kısa tanıtım:
Hidan (飞 段) ortağı Kakuzodur,birbirlerini sevmeselerde,ve akatsukinin en yeni 2. uyesidir.Onun tanıtımı sırasında Kisame gülerek Kakuzo ve Hidana zombi kardeşler demiştir.

Özellik: Mezhebi, Jashin'in sadık bir takipçisi. Tüm bir yıkıma inanır, kolay sinirlenir ve üç bıçaklı kırmızı bir tırpana sahiptir. Hidan, Akatsuki'nin en yavaş saldıran üyesidir. Üç bıçaklı tırpanını bir fırlatma silahı olarak kullanır ve onu bileğine bağlı iple kontrol eder. Jashin, Kötü Tanrı veya Kötü Kalp, mezhebinin bir üyesidir. Tam bir yıkım ve yok etmeyi destekleyen bu mezhep toplam katliam dışındakileri bir günah olarak kabul eder. Bir dövüşten önce Hidan, tespihi ile dua eder ve öldürmeyi diler. Dövüşten sonra yine bir dua merasimi gerçekleştirir. Bir işaretin üzerine uzanarak göğsünün üzerinde bir mızrak tutar ve bu işlem esnasında deri rengi değişir. Bu merasim 30 dakika kadar sürer. Tespihinin ve mızrağın üzerinde, daire içinde yer alan ters üçgenden oluşan bir muska taşır.

http://www.animesue.com/forum/Themes/default/images/icons/modify_inline.gif

Serininjaa
15.Ağustos.2013, 22:02
Çok fena dilide fazla uzun.Kakuzu ile iyi bir takımlar . :av16[1]:

2tatsuine2
28.Haziran.2014, 01:37
Herkes onu ölümsüz sanırdı ama...Akatsukiden biri

ShamanKing
28.Haziran.2014, 18:40
Herkes onu ölümsüz sanırdı ama...Akatsukiden biri Ölümsüz değil mi ki? Shikamaru tam olarak öldürmedi diye biliyorum ? o.O