PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Boa Hancockhayalet
10.Kasım.2011, 16:58
http://img24.imageshack.us/img24/4639/boahancockfullbody.jpg (http://img24.imageshack.us/img24/4639/boahancockfullbody.jpg)

The Pirate Empress Boa Hancock (Kaizoku Jotei Boa Hankokku) Shichibukai'ler içindeki tek kadın üyedir. Hancock bir Yılan Prenses'tir (Hebihime) kardeşleri Boa Sandersonia ve Boa Marigold'la Amazon Lily adasını yönetir.

Görünümü

Kız kardeşleriyle karşılaştırıldığında oldukça farklı görünen Hancock'un uzun siyah saçları koyu mavi gözleri ve hacimli kalçaları vardır. İnce ve uzun boylu bir kadındır. Çok sık kıyafet değiştirir. İlk görünündüğünde üzerinde Kuja Korsanları'nın işareti olan kırmızı bir elbise ve gevşek Malaya peştamali vardı. Şu anda Beyazbıyık'la olan savaş için çağırılmıştır üzerinde uzun bir elbise ve kapşonlu pelerin vardır. Ne giyerse giysin kulaklarında mutlaka yılan küpeleri ayaklarında ise yüksek topuklu ayakkabı vardır. Genelde Kuja amblemi ile süslenmiştir.
Hancock'un güzelliği Dünya'daki bir çok kişi tarafından kabul edilmiştir. Fanlarının çoğu tarafından One Piece Dünyası'ndaki en güzel kadın karakter olduğu iddia edilmektedir (Bencede Öyle..). Yanında her zaman gülümseyen ve kafasında bir kafatası olan yılanıyla gezer.
Kendisinin ve kardeşlerinin sırtındaki gözlerin bakanı taşa çevirdiği konusunda yaygın bir inanış vardı fakat bunun bir yalan olduğu ortaya çıktı. Kutsal Ejderler'in koyduğu bir köle işaretini insanların görmesini istemediği için böyle bir yalan uydurmuştur.

Kişiliği

Hancock çok karmaşık bir kadındır. İlk bakışta görkemli ve bencil biri gibi görünür. Sadece kendi menfaatleri için Hükümet adına çalışmaktadır. Kendini beğenmiş ve zalim birisidir. Genellikle eşsiz güzelliği kendini hemen affettirmesini sağlar. Güzelliği sayesinde istediği herşeyi elde edebilir. Kardeşi Sandersonia ondan hep neşeyle bahseder. Ayrıca çok usta bir yalancıdır. Anlattığı hikayelere inanmamak neredeyse imkansızdır.
Shichibukailer'den biri ve Dünya Hükümeti adına çalıştığı halde isteklerini yapmak zorunda olmadığını defalarca belirtmiştir. Kutsal Ejderler'le olan kötü geçmişinden dolayı Hükümet'e karşı bir kin beslemektedir.

Yetenek ve Güçleri

Kardeşleriyle beraber Amazon Lily adasındaki iktidarı elinde bulundurmaktadır. En güçlü Kuja savaşçısıdır. Onun bu gücü Filo Amirali Sengoku dahil Denizciler tarafından kabul edilmiştir.

Şeytan Meyvesi
Mero Mero No mi
Hancock'un gücü güzelliğini kullanarak insanları taşa çevirebilmesidir. Bunu yaparken ellerini kalp şeklinde birleştirir ve kalp şeklinde ışınlar fırlatır. Acı ve korku bu güçten korurken kirli düşüncelere sahip insanlar taşa dönüşür. Kuja kabilesi Hancock'a bu gücün bir Gorgon'u öldürdükten sonra verildiğini düşünüyor. Ancak gerçek şu ki Hancok Mero Mero Meyvesi'ni Kutsal Ejderler'in elinden kurtulduktan sonra yemiştir ve bu ona bir armağan olmuştur.

http://img24.imageshack.us/img24/6981/meromeromerrow.jpg (http://img24.imageshack.us/img24/6981/meromeromerrow.jpg)


Haki
Hancock'un milyonda bir kişide görülen Haoushoku Haki gücü de vardır. Hancock'un Haoushoku Haki'sinin hangi düzeyde olduğu bilinmemektedir.

Silahları
Hancock yanında büyük bir Yılan Silahı taşır. Henüz bu silahı bir savaşta kullanmamıştır.

ProDigy
21.Temmuz.2012, 11:08
hancock saaamaaaaaa o lanet olası luffy kıymetini bilmio XDD
Ellerine sağlık

Serininjaa
28.Temmuz.2013, 17:46
Hancock-sama çok güzel :ml67::ak: