PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fleet Admiral Sengokuhayalet
10.Kasım.2011, 17:30
http://img35.imageshack.us/img35/7923/sengoku.png (http://img35.imageshack.us/img35/7923/sengoku.png)


Fleet Admiral Sengoku (Sengoku Gensui) One Piece Dünyası'nda ki tüm Denizci güçlerinin en yüksek komutanıdır.

Görünümü

Sengoku'nun uzun örülü bir sakalı ve ince bıyığı vardır. Orta yaşı bir adamdır. Göründüğünde daima yanında evcil keçisi vardır. Gözlük takar. Uzun bir Denizci paltosu ve madalyalar taşır. En ayırt edici özelliği şapkasındaki martıdır. İçine de Denizci ceketi giymiştir.
Yirmi yıl önce Sengoku amiralken bonus saçları ve sakalsız bir yüzü vardı. En ihtişamlı giyinen Denizci Sengoku'dur.
http://img522.imageshack.us/img522/4874/sengokutellsaul.png (http://img522.imageshack.us/img522/4874/sengokutellsaul.png)


Sengoku'nun 20 yıl önceki hali..


Kişiliği

Dünya Hükümeti'ne sadık ve gururlu bir adamdır. Korsanlara karşı önyargılıdır. Shichibukailer'i sevmez. Onları sadece lazım olduklarında değerli görür. Herhangi bir suçlunun serbest bırakılması ahlaki değerlerine ters bir durum yaratır.
Sakin birisidir. Ancak Hasır Şapka Korsanları'nın Enies Lobby'e yaptıkları baskından sonra endişelenmiş ve takip edilmelerini emretmiştir. Ancak şu an en çok endişe duyduğu şey Beyazbıyık'la yapılacak büyük savaşın sonucudur. Sengoku'da diğer Denizciler gibi Mutlak Adalet'i takip eder.

Yetenek ve Güçleri

Tüm Denizci kuvvetlerinin komutanı olan Sengoku yapılacak her hareket üzerinde mutlak üstünlüğe sahiptir. Sadece Gorouseiler'den emir alabilir.
Konumuna gelmeden önce amirallik yapmıştır. Eğer Aokiji ve Kizaru'dan güçlü değilse bile onlarla eşit bir güce sahip olma olasılığı yüksektir.

Ek Bilgiler

- Lakabı Buddha the Sengoku'dur.

One Piece Wiki (Kendi Çevirimdir.) By Smoker

franky
11.Ocak.2012, 05:49
tahminimce buda iyi yöne kaydı Garpla birlikde bizim tayfanın yanında yer alacaklarını düşünüyorum