PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Secret GardenLambo
08.Kasım.2011, 01:08
Secret Garden (Gizli Bahçe)

Kimsenin önünde eğilmeyen, her zaman kibrini koruyan ama aslında çoğu şeyden korkan çocuksu bir o kadarda yakışıklı Kim Joo Won ve gururlu, aklına koyduğunu yapan artistlerin imrenerek baktığı vücuda sahip olan dublör Kil Ra Im ‘in karışık aşk dünyalarına yolculuk yapıcaz bu diziyle. Bu dizide sizi gülme krizine sokucak iki kişi var Kim Joo Wonve Oscar bunlar aynı zamanda kuzenler… Oscar herkes tarafından sevilen ünlü bir şarkıcıdır, Kim Joo Won ise onun patronudur. İkiside çok zekidir ama Oscar‘ın kadınlara olan düşkünlüğü yüzünden hep Kim Joo Won’ un tuzağına düşer ve eli mahkum istediklerini yapar (Buna rağmen kadınlardan vazgeçmiyo çapkın velet:)) Yine Oscar ‘ın kadınlar yüzünden açtığı bir sorunu temizlemeye giden Kim Joo Won yanlışlıkla Kil Ra Im‘i getirir(Keşke başta kıza adını sormayı akıl edebilse:D) ve ilk böyle tanışırlar. Kim Joo Won şiddeti sevmemektedir daha doğrusu kavga felan etmeyi becerememektedir. Kil Ra Im ise tam zıttı karakterdedir, aksiyon dizilerinde dublürlük yapar zaten Kim Joo Won da başlarda kıza bu yüzden hayranlık duyar ve kısa zamanda durmadan onu düşünmeye başlamıştır bile… Her romantik dizide olduğu gibi burda da aşk üçgeni var ama abartılmadan dozunda verilmiş. Şimdide oyuncu kadromuza bir göz atalım;

http://ressim.net/s/upload/609f8cae.jpg


Hyun Bin ( 현빈) – Kim Joo Won

Bu dizi sırf bu adamın yüz ifadelerini ve hareketlerini görmek için bile izlenir;) Düşünsenize, burnu havada gezen fiyakası bozulacak diye kibrinden bir zerre ödün vermeyen bir adam kadın olursa ne olur? Yani içine kadın kaçarsa ne olur, hele birde kadın gibi ağlayıp odanın içinde çocuk gibi tepinirse:D Tabiki çok komik bir o kadar da acaip şeyler olur;) BurdaHyun Bin ‘in oyunculuğuna şapka çıkarmak lazım, adam romantik dizilerde zaten çok iyi onu biliyoruz ama komedi de helede bu rolde bambaşka bir Hyun Bin izleyeceksiniz;)

http://ressim.net/s/upload/91a959e1.jpg[


Ha Ji Won (하지원) – Gil Ra Im

Bu güzel bayanı 100 Days With Mr Arrogant filminden hatırlıyorum. Orda çıtı pıtı bir liseli kızdı burdaysa tam bir kadın rolünde. Gil Ra Im tuttuğunu koparan, cesur ve artistlerin gıptayla baktığı bir dublördür. Fakir bir aileden gelir ve küçük bir evde kız arkadaşıyla yaşamaktadır. Oscar ‘la eskiden sette karşılaşmış ve o zamandan berideOscar’a hayrandır. Bu hayranlık daha sonra başına komik ve bizi kahkahaya boğacak işler açıcaktır:))
http://ressim.net/s/upload/d0b8fa23.jpg (http://www.ressim.net/i/4877172)Yoon Sang Hyun / 윤상현 – Oscar

Oscar, bu diziyi izleyenlerin ağzından düşmeyen isimdir kendileri:) Bu abimiz (içlerinde en büyük o;)) My Fair Lady dizisinde karizmatik bir uşağı canlandırıyordu. Burda ise oldukça çapkın, zeki ve şebek bir şarkıcıyı oynuyor. Dediğim gibi tam bir kadın düşkünü ama lise arkadaşı olan Yoon Seul ‘e sırılsıklam aşık. Yoon Seul evlenme teklefini feci bir şekilde reddedince aşka kapılarını kapamıştır ama aklında ve kalbinde hala ilk aşkı vardır;)

http://ressim.net/s/upload/11d38e2f.jpg (http://www.ressim.net/i/4877173)Kim Sa Rang ( 김사랑 ) – Yoon Seul

Bu kızı ilk A Love To Kill dizisinde Bi-rain ‘in peşinden ayrılmayan cazgır kız olarak tanımıştım. A Love To Kill ‘deki rolüyle 2005 de En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü almış… Burda ise Oscar’ın ilk aşkıdır, hala öğrenemediğim bir nedenden dolayı Oscar ‘ın evlilik teklifini reddeder. Ama kendide hala Oscar‘ı sevmektedir, buna rağmen tam bir koca avcısıdır. Kim Joo Won ‘nun parası ve ünü için paşinden koşar. Bakalım sonu ne olacak;)

http://ressim.net/s/upload/48c46c4c.jpg
http://koredelisi.wordpress.com/2010/12/04/secret-garden-gizli-bahce/

vivi
20.Ocak.2012, 00:03
Harika bir dizi ve kesinlikle tavisye ederim. Dizinin ilk bölümleri biraz sıkıcı olabiliyor ama ilerledikçe güzel bir hal oluyor çoğu sahnede gülmekten kırıp geçirmekle beraber sonlarına doğru az ağlatmadı :1186917184761: Müzikleri harika bazılarını hala sıkılmadan dinliyorum (=

KeşanlıAli
20.Ocak.2012, 01:05
Adı ilginç ama konusu ve oyuncuları nasıldır izlemek lazım.